Miks me varastasime auto

MIKS ME VARASTASIME AUTO

„Kui ma vaatan end peeglist, näen üht tuttavat nägu. Ta vaatab mulle otsa, kannab minu nime, aga ma ei tea päris täpselt, kes ta on... Ma pole varem nii mõelnud. Mulle meeldib üksinda olla, aga tegelikult tunnen, et midagi on puudu.

Tahaksin kogeda, avastada ja tunda, et olen elus... aga taas algab üks tavaline päev. Mitte midagi ei juhtu! Siis äkki heliseb uksekell ja seal ta seisab − klassivend, kellega olen vaevalt paar sõna vahetanud. Ja tal on plaanis – misasi? Sellest kõige tavalisemast päevast algab teekond, kus saavad vastuse nii mõnedki suured küsimused. Vale oleks öelda, et kõik muutub, aga vale oleks ka väita, et sellest hetkest ei muutu mu elu täielikult. Aga esialgu tundub, et oleme lihtsalt väga, ja ma kordan: väga suures jamas.”

„Miks me varastasime auto” põhineb saksa kirjanik Wolfgang Hernndorfi tempokal ja rohkete pööretega noorteromaanil kahe täiesti vastandliku nooremehe road tripist. 14-aastane eraklik Maik võtab vastu ootamatult külla tulnud vene päritolu klassivend Tšiki pakkumise „laenatud” autoga mõned tiirud teha. Peagi avastavad poisid end autoga mööda Saksamaad ringi sõitmas, ilma mobiilide, kaartide ja kindla suunata. Teekond, mille Maik ja Tšikk ette võtavad, ettetulevad seiklused, takistused ja kohatud inimesed õpetavad poistele paljutki elu kohta. Veel rohkem aga avastavad nad iseennast.

Autor Wolfgang Herrndorf

Dramatiseerija Helena Läks

Lavastaja Mirko Rajas

Kunstnik Rosita Raud

Mängivad Mait Joorits, Mart Müürisepp, Laura Kukk, Taavi Tõnisson

Esietendub 14. veebruaril 2021 väikeses saalis.

Noortele (14+)

MIKS ME VARASTASIME AUTO

„Kui ma vaatan end peeglist, näen üht tuttavat nägu. Ta vaatab mulle otsa, kannab minu nime, aga ma ei tea päris täpselt, kes ta on... Ma pole varem nii mõelnud. Mulle meeldib üksinda olla, aga tegel

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Eesti Noorsooteater, Tallinn

Miks me varastasime auto

27.02.2021, 19:00 - 23:59

28.02.2021, 19:00 - 23:59

Hind alates: 13.5 €
Maksimumhind: 15 €
Omadused
Uudiskiri