Metalbänd Stone Sour (USA) kontsert

Stone Sour (USA) esineb 5. juunil Pirita Kloostris

Järgmise aasta 5. juunil annab Pirita Kloostris kontserdi hetke üks maailma kuumemaid metalbände - Stone Sour koos karismaatilise liidri Corey Tayloriga. Piiratud arv pileteid kontserdile tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 15. detsembril kell 10.00.

Stone Sour on plahvatuslik segu Corey Taylori karismast, meeldejäävate meloodiatega pikitud lugudest ning väga kaasahaaravatest kitarririffidest. Stone Sour on oma lavalise energiaga sütitanud järjest rohkem ja rohkem fänne üle maailma ning sellest annavad tunnistust tuur tuuri järel suurenevad saalid ja väljamüüdud kontsertide arv.

Bänd asutati 1992. aastal Corey Taylori, keda laiem avalikkus teab kui Slipknoti vokalisti, ja JoeEckmani poolt. Bänd jäi aga toppama üheksakümnendate lõpus kui tuule sai tiibadesse Slipknot. Store Souri taastulemine algas 2002. aastal kui salvestati omanimeline debüütalbum, millega bänd teenis 2 Grammy nominatsiooni ning album müüs end kuldplaadiks. Järgnes pooleaastane tuur ja taaskord Slipknotist tingitud väike paus.

Tänavu suvel ilmunud album "Hydrograd" pälvis kriitikutelt ohtralt kiidusõnu ja nagu bändimehed on ise tunnistanud, siis album on meloodilisem ja rohkem "rock-and-roll" kui eelmised kauamängivad.
Stone Sour: Corey Taylor (vokaal, kitarr), Josh Rand (kitarr), Roy Mayorga (trummid),  Johnny Chow (bass) ja Christian Martucci (kitarr).


Stone Sour (USA) esineb 5. juunil Pirita Kloostris

Järgmise aasta 5. juunil annab Pirita Kloostris kontserdi hetke üks maailma kuumemaid metalbände - Stone Sour koos karismaatilise liidri Corey Tayloriga. Piiratud arv pilete

Ajad ja hinnad
Pirita linnaosa, PIRITA KLOOSTRI VAREMED

Metalbänd Stone Sour (USA) kontsert

05.06.2018, 18:00 - 23:59

Hind alates: 49 €
Maksimumhind: 320 €
Omadused
sünnipäev EV100