Lord of the Dance

Ainult kuni 21.12 kõik piletid II tasandil hinnaga 15 €, I tasandil hinnaga 25 € ja põrandal hinnaga 30 €!

FLATLEY’S
LORD OF THE DANCE
20TH ANNIVERSARY
CELEBRATION OF LORD OF THE DANCE

TALLINN, ARENA TONDIRABA
09 november 2017Lord of the Dance tähistab Tallinnas oma 20. tegevusaastat!
9. novembril 2017 toimub Tallinnas  nimeka koreograafi Michael Flatley show „Lord of the Dance.“ Maailmaturnee raames esitleb kollektiiv  oma 20. tegevusaasta auks spetsiaalset kava. Pealinna elanikel ja külalistel on kõvasti vedanud – tänu kohaliku organisaatori Tallinn Concert Clubi (TCC.ee) aastatepikkusele ja edukale koostööle trupi manager´iga lülitati Tallinn juubelituuri kavva. Trupi eelmised külalisesinemised said Tallinnas peadpööritava edu osaliseks. Seekord toimub show kõige moodsamal väljakul – Tondiraba areenil.

Kõigile trupi Lord of the Dance austajatele teevad organisaatorid suure kingituse. Kuni 21. detsembrini 2016 on kõik piletid saadaval kolme hinnakategooria järgi:

  • Mis tahes koht parteris 30 eurot
  • Mis tahes koht I korruse  tribüünil 25 eurot
  • Mis tahes koht II korruse tribüünil 15 eurot

22. detsembrist kehtivad järgmised piletihinnad:
Koht parteris 49-79 eurot
Koht I korruse tribüünil 39-49 eurot
Koht II korruse tribüünil 29-39 eurot

Tallinnas teatakse ja mäletatakse nimekat truppi Lord of the Dance hästi. Eelmised kaks etendust olid läinud täissaalile. Publiku suure huvi tõttu tegid organisaatorid ettepaneku korraldada etendus kõige moodsamal ja suuremal väljakul. Rahvusvahelise show´ „Lord of the Dance“ produtsendid tulid spetsiaalselt Tallinna, et esinemiskohaga tutvuda.

Trupi Lord of the Dance  manager jäi väljakuga rahule ja Eesti lülitati kuulsa kollektiivi juubelituuri kavva.  Jääb üle vaid rõõmu tunda, et maailma parimatel väljakutel etendatud fantastiline juubeli-show toimub ka Tallinnas.

Uus lavastus ühendab endas juba klassikaks saanud etenduste filigraanse täpsuse, moodsa muusika, uue koreograafia ning lavakostüümid. Show´ režissöör ja koreograaf on Michael Flatley, trupi rajaja.

Rääkides sellest lavastusest on Flatley ühes intervjuus öelnud: „Meie show aluseks on väga liigutav süžee– väikse vaimu unistus. Meie show´s, nagu eluski, võitlevad omavahel headus ja kurjus, armastus ja kirg.“  Tegemist on kuulsa iiri legendiga, mis räägib väikse vaimu eest välja astuva tantsukuninga ja tumeda lordi Don  Dorcha vastasseisust.
Ka show „Lord of the Dance“ ise on saanud Iirimaal tõeliseks legendiks ja klassikaliseks näiteks sellest, mida kujutab endast iiri tantsu meistrite kõrge tase.

Tondiraba areenil toimub „tuumapommi plahvatus“, lööb lõkkele viiulite ja tantsijate lavaheitlus, mida saadavad 3D-efektid ning tänapäevane heli- ja valgustussüsteem.

Etenduses vahetuvad stseenid nagu kaasakiskuvas filmis. Vaatajatel pole aega hinge tõmmata, pilku lavalt lahti saada pole lihtsalt võimalik. Teid ootab kaasahaarav dramaatiline etendus, mis hämmastab ja hüpnotiseerib vaatajaid. See mitte ei jää kauaks meelde, vaid ei unune iial. Ei tohi unustada, et ükski videoklipp ega foto ei suuda edasi anda kogu maagiat, millega on täidetud see fantastiline show!  Seda ekraanilt näha on üks asi, elavalt aga hoopis teine asi.

Te kahtlete ikka veel, kas osta pilet või mitte? Hästi, siis me jätkame.

Külalisetendusest võtavad osa akrobaatika maailmameistrid ja kuulsad tantsutähed: seitsmekordne maailmameister James Keegan ja üheksakordne maailmameister Fergal Keane. Show´muusika kirjutas helilooja Gerard Fahey, kes on erinevate muusikažanridega eksperimenteerimise eest pälvinud Iirimaal arvukalt tiitleid ja autasusid. Kuid kõige rohkem on ta muusikastiili mõjutanud  etniline muusika, tema kompositsioonid on tuntud kogu maailmas.

Võimalik, et just Lord of the Dance on iiri tantsu viinud professionaalsele tasemele, mistõttu on nende  show  nõutud kogu maailmas.

Show  aluseks on rahvatantsud (sealhulgas kiire iiri tants), erinevad, kuid samas nii sarnased tantsusuunad: pehmekingatants ja kõvakingatants (iiri stepp).  Lavastuses kasutatakse  paljude rahvaste folkloori motiive ja vanu keldi ballaade. Kahtlete ikka veel, kas osta pilet või mitte? Ärge kahelge! Ostke julgelt, kuni paremad kohad pole välja müüdud.

Ainult kuni 21.12 kõik piletid II tasandil hinnaga 15 €, I tasandil hinnaga 25 € ja põrandal hinnaga 30 €!

FLATLEY’S
LORD OF THE DANCE
20TH ANNIVERSARY
CELEBRATION OF L

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Lord of the Dance

09.11.2017, 19:00 - 20:50

Hind alates: 29.6 €
Maksimumhind: 39.6 €
Omadused