Lamamiskontsert: Tuulikki Bartosik "Torm veeklaasis"

Kontserdil kõlab Tuulikki Bartosiki looming uuelt albumilt. “Torm veeklaasis” on rahvusvaheliselt tuntuima Eesti naisakordionisti teine sooloalbum, mis jutustab Tuulikkist, tema juurtest, suhtest loodusega ning koha otsimisest maailmas.
 
“Albumi nimilugu räägib, kuidas tänapäeva globaalses maailmas detailid kipuvad kaduma, kuid vahel võivad just väiksed asjad kasvada suurteks, olgugi et need tegelikult ei peaks,” kirjeldab Bartosik “Torm veeklaasis” ideed. 

Tuulikki Bartosik on särav ja mitmekülgne muusik, kelle lugusid mängitakse Suurbritanniast Austraaliani. Avar põhjamaine maailmatunnetus, suurepärane instrumendi valdamine, uue ja vana erakordsel viisil ühendamine on vaid mõned Bartosiki heliloomingut iseloomustavad märksõnad. Muusikut inspireerivad nii Võrumaa loodus, pärimus, inimesed ja paigad kui ka reisid kodust eemale.
 
Viljandis toimuval kontserdil jäävad saalist toolid välja ning selle asemel on põrandale laotatud madratsid ja padjad, et saaks puhkeasendis maagilist heli- ja valgusrännakut nautida.
 
 
Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Ajad ja hinnad
Viljandi, Pärimusmuusika ait, Viljandi

Lamamiskontsert: Tuulikki Bartosik "Torm veeklaasis"

05.11.2019, 19:30 - 21:00

Hind alates: 6 €
Maksimumhind: 8 €
Omadused
Uudiskiri