Kontsert ''Üks tänavapink'' | Festival "Primavera"

Alates 2007. aastast korraldab stuudio Duende sarikontserti "Primavera", mis sellel aastal on arvult kolmeteistkümnes ning alapealkiri  „Üks pink tänaval“ („Un Banco De La Calle“) on kokkuvõtlik mõtisklus 13-nest aastast, mida Primavera on andnud Tartu linna tantsijatele ja publikule.

Duende esines möödunud suvel esimeste eestlastena täispika kontserdiga Põhjamaade suurimal flamenkofestivalil Tartu sõpruslinnas Tamperes, mida toetas ka Tartu linn ja võõrustajad avaldasid soovi tulla vastukülaskäigule. Selleks anname võimaluse Tampere linna festivali esindusel ja flamenkorühmal esineda  Primavera sarikontserdil ning ühtlasi külastada meie eestluse mõtestajat, rahva põhiväärtuse kandjat ja järjepidevuse hoidjat Eesti Rahva Muuseumi, kus tänavune kontsert toimub.

Üks tänavapink varjab endas sadu hetki inimestest, kes on siin istunud, et puhata väsimust, oodata armsamat, vaadata pargis oma lapse mängimist, mõelda üksindusele või vaadata päikese loojumist.
Plakatil Haapsalu poiss pühendusega linnapingil...

Alates 2007. aastast korraldab stuudio Duende sarikontserti "Primavera", mis sellel aastal on arvult kolmeteistkümnes ning alapealkiri  „Üks pink tänaval“ („Un Banco De La Calle“) on kokkuvõtlik mõtisklus 13-nest aastast, mid

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Eesti Rahva Muuseum

Kontsert ''Üks tänavapink'' | Festival "Primavera"

01.06.2019, 19:00 - 21:30

Hind alates: 12 €
Omadused
Uudiskiri