Klaverivirtuoos Natalja Posnova. Music of the Queen.

Klaverivirtuoos Natalja Posnova esineb koos sümfooniaorkestriga Symphonica ARTica.

Üks kõigi aegade kuulsamaid rokkansambleid Queen vallutas maailma lavad, vapustades tohutuid auditooriume enneolematu muusika, emotsionaalsete laulutekstide ja fantastiliste esinemistega. Queeni legendaarsed hümnilikud ballaadid on ajaproovile vastu pidanud ja õigusega leidnud  tänapäeva rokileksikonis väärika määratluse - klassika.
Pianist Natalja Posnova pakub meeldejäävaid töötlusi Queeni kuulsamatest teostest oma "Queeni rapsoodias", mis on igati haarav orkestrietendus.

Natalja Posnova on ainus pianist maailmas, kes on saanud heakskiidu Queeni legendaarselt kitarristilt Brian May'lt: "Näha nii palju ilu, annet, novaatorlust ja puhtakujulist bravuursust ühekorraga - see on lihtsalt imeline!"
Lisades kuulsasse Queeni maailma uusi nüansse, ühendab see kõrgetasemeline kunstietendus klaverikontserdi stiilis rock'n'rolli energia igavikulise klassikaga.

Klaverivirtuoos Natalja Posnova esineb koos sümfooniaorkestriga Symphonica ARTica.

Üks kõigi aegade kuulsamaid rokkansambleid Queen vallutas maailma lavad, vapustades tohutuid auditooriume enneolematu muusika, emotsionaalsete laulutekstide j

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Klaverivirtuoos Natalja Posnova. Music of the Queen.

20.10.2018, 19:00 - 21:00

Hind alates: 25.5 €
Maksimumhind: 69.5 €
Omadused