Klassikalise vokaalmuusika kontsert vanalinnas

„…November juba seisab väljas, üsna igav aastaaeg.“ - niiviisi kirjeldas kunagi A. S. Puškin sügise viimast kuud. Kuid ei maksa alluda melanhooliale, kui imeline on alati siinsamas lähedal! Üheks selliseks imeliseks sündmuseks, mis aitab leevendada sügisväsimust, on Klassikalise vokaalmuusika kontsert, mis toimub 9. novembril Suurgildi hoone suures saalis.

Esitajad kingivad kuulajatele aariaid ja romansse, hõlmates imeilusa vokaalkunsti laia ringi (Tšaikovski, Puccini, Rimski-Korsakov, Skoryk jt.). Tänu lauljate meisterlikkusele, professionaalsusele, kogemusele ja võluvale kõlale naasete te sügisesse ülevas meeleolus.

Karismaatiline ja särav metsosopran Jana Boiko, võluv ja läbitungiv spintosopran Olesya Litnevski ning virtuoosne ja artistlik Elena Brazhnyk kingivad teile unustamatu õhtu!

„…November juba seisab väljas, üsna igav aastaaeg.“ - niiviisi kirjeldas kunagi A. S. Puškin sügise viimast kuud. Kuid ei maksa alluda melanhooliale, kui imeline on alati siinsamas lähedal! Üheks selliseks imeliseks sündmuseks, mis aitab leev

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Ajaloomuuseum, Suurgildi hoone

Klassikalise vokaalmuusika kontsert vanalinnas

09.11.2019, 19:00 - 20:10

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 13 €
Omadused
Uudiskiri