Kaunimad palad filmimuusikast

Sel unikaalsel õhtul tulevad esitamisele kaunimad palad armastatud filmimuusikast. Eesti-Itaalia koostöös toimuval kontserdil kõlab Gershwini, Piazzolla, Morricone, Rota, Ortolani ja teiste tuntud heliloojate looming. See on muusika, mis jõuab südamesse ning jääb hinge helisema.

Koos dirigent Maestro Cavallaroga on laval ÜENSO (Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester) - Eesti üks olulisemaid ja aktiivsemaid projekt-orkestreid. Oma mitmekesiste ja huvitavate kavadega on nad pakkunud kuulajatele rõõmu juba 20 aastat. Orkestris mängivad noored Eesti muusikud muusikakoolidest ja -akadeemiatest nii Eestist kui välismaalt.

Oma silmapaistva karjääri jooksul on Maestro Gianmario Cavallaro (Teatro di Milano muusikaline juht) võitnud orkestrantide ning publiku sooja poolehoiu ning pälvinud imetluse dirigeerides Itaalias, Prantsusmaal, Šveitsis, Saksamaal, Kanadas, Brasiilias, Rootsis ja mujal. Maestro Cavallaro esmatutvus Eestiga pärineb 2015. aastast, kui ta juhatas orkestrit Saaremaa Ooperipäevadel. Ta on võlutud Eestimaa puhtast loodusest ja Tallinnast ning ootab väga taaskohtumist Eesti publikuga.

Kingi endale ja oma armsatele ilus kontserdielamus.

Sel unikaalsel õhtul tulevad esitamisele kaunimad palad armastatud filmimuusikast. Eesti-Itaalia koostöös toimuval kontserdil kõlab Gershwini, Piazzolla, Morricone, Rota, Ortolani ja teiste tuntud heliloojate looming. See on muusika, mis jõuab südame

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Kaunimad palad filmimuusikast

02.02.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 20 €
Maksimumhind: 40 €
Omadused