Kaisa Selde ja Mart Müürisepp ''Baariteraapia'' / Restoran Maikrahv

Sel oktoobrikuu õhtul ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“. Näitlejad Kaisa Selde ja Mart Müürisepp räägivad, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisaks otsivad nad publiku ees vastust küsimusele, on nad siis üldse koos või lahus.
 
Armastusega puutub elu jooksul kokku igaüks, kuid vahel teeb see meile ka haiget. Kas on võimalik lahku minna ja siiski sõpradeks jääda? Oma kogemust jagades ja publikuga kaasa rääkides püüavad baariterapeudid maailma pisut paremaks teha – ja selles, nagu me hästi teame, on oma roll ka naerul.
 
Õhtusöögi algus kl 19:00
Etenduse algus kl 20:15
 
Pileti hind sisaldab kahekäigulist õhtusööki koos tervitusjoogi, vee, kohvi-tee ning kaasahaarava teatrielamusega. Õhtu menüü avalikustatakse ürituse lähenedes.
Vaata ka, mida rääkisid Kaisa ja Mart oma etenduse kohta Ringvaates (http://menu.err.ee/589688/mart-muurisepp-ja-kaisa-selde-lahkavad-baariteraapias-oma-suhet).
 
Tere tulemast nautima terapeutilist teatriõhtusööki Maikrahvi lummavasse atmosfääri. Suurepärane idee ka sõpraderingi või töökollektiivi koosviibimiseks!
 

Sel oktoobrikuu õhtul ei pakuta Maikrahvis üksnes kahekäigulist õhtusööki, vaid osutatakse ka „Baariteraapiat“. Näitlejad Kaisa Selde ja Mart Müürisepp räägivad, mis neid vaevab, mis rõõmustab ja kuidas nad teineteisega hakkama saavad. Lisa

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Restoran Maikrahv

Kaisa Selde ja Mart Müürisepp ''Baariteraapia'' / Restoran Maikrahv

18.10.2019, 19:00 - 23:59

Täiskasvanu: 39 €
Omadused
Uudiskiri