Kabareeõhtu "Forever Young" koos õhtusöögiga ERMis

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud lavastus “Forever Young” räägib kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest. Lavastuses on Eesti igavesti noor naine, kes 100 aastat pärast sündi on alles 27-aastane.
Kolme osaline revüüfantaasia juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi 20. sajandi kultuuriruumist 21. sajandisse. See on lugu meist endist ja meie unistustest, inimlikust soovist ennast maailmale tõestada, olla parim, imetletud ja armastatud. Soovist olla igavesti noor.
Üheks teljeks, mille ümber lavastus keerleb, on ka Eesti 100-aastane meelelahutusliku lavatantsu ajalugu. Laval on numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, näeb duette ja klassikalist görlide rivi. Muusikavalikus on eestikeelne muusika ja eranditult vaid meie säravaimate tähtde aegade jooksul kuulsaks lauldud hitid.


Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud lavastus “Forever Young” räägib kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest. Lavastuses on Eesti igavesti noor naine, kes 100 aastat pärast sündi o

Ajad ja hinnad
Tartu, Eesti Rahva Muuseum

Kabareeõhtu "Forever Young" koos õhtusöögiga ERMis

22.09.2018, 19:00 - 22:30

Hind alates: 40 €
Maksimumhind: 49 €
Omadused