Indrek Taalmaa ''Onu Heinari lood''

Kes siis ikkagi on see salapärane Onu Heinar, kes julgeb niimoodi erinevad inimtüübid ja situatsioonid avada? Sellele annabki vastuse 19. novembri show Urban Baris (Roseni 9,Tallinn). Suur eluvaatleja onu Heinar annab ülevaate situatsioonidest meie ümber läbi oma huumoriprisma.
Juttu tuleb erinevustest, vähemustest, enamustest, meestest, naistest ja paljust muust väikeste lisadega! Indrek Taalmaa on meile tuntud paljudest komöödiatest ja teleshowdest ja teatrilavadelt. Tema ettekanded on alati vürtsitatud piisavalt intelligentse huumoriga.
Onu Heinarina laval Indrek Taalmaa
Etendus kahes vaatuses.Urban Bar asub Rotermanni Kvartalis (Kuulsaali taga) ja on elava muusika ja show-baar, kus lisaks meelelahutusprogrammile on natuke erilised kokteilid ja mõnusalt rikkalik menüü. NB! Piletilevist ostetud pilet ei garanteeri istekohta lauas. Laudade broneerimiseks palume kirjutada vihmavari@urbanbar.ee. Telefoni teel broneeringuid vastu ei võeta.Broneeringu kinnitamiseks tuleb saata Piletilevist ostetud piletite numbrid. Kohti broneerime hiljemalt 18:30ks.
Ürituse kestus on 2 h.

 

Kes siis ikkagi on see salapärane Onu Heinar, kes julgeb niimoodi erinevad inimtüübid ja situatsioonid avada? Sellele annabki vastuse 19. novembri show Urban Baris (Roseni 9,Tallinn). Suur eluvaatleja onu Heinar annab ülevaate situatsioonidest meie ü

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Urban Bar, Tallinn

Indrek Taalmaa ''Onu Heinari lood''

19.11.2020, 19:30 - 23:59

Täiskasvanu: 15.5 €
Omadused
Uudiskiri