Hea Maa kohvik-restoran

Uus tänav 4, Pärnu linn, Pärnu

Vaata kaardil

Hea Maa on sündinud armastusest hea eestimaise toidu vastu. Või lühemalt: eestimaitselise toidu vastu. Meil on Hea Meel, et elame Heamaaitselisel maal.

Meie peakokk on Soomaal üles kasvanud kirglik maitseteotsija Virkko Vendla. Just sealsetest rabadest ja metsadest on ta kaasa saanud selle ausa ja eheda, mida nüüd köögis peamiseks peab. Ta on end koolitanud Inglismaal ja seal ka üksjagu töötanud ning ehk just seetõttu on Virkko tehtul alati juures tagasitulemise mekk. Säärane, mis algab esimesest tulemisest-olemisest ja toob Teid siia, Virkko juurde, jälle tagasi.

Ajad ja hinnad
01.01–01.01

Avatud igapäevaselt: 12:00 - 23:00

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Külalisi ootame sisenema Raehoovist (Uus tn 4). Meie uks asub pirnipuu taga.

Ligipääs
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
  • Ainult jalgsi
Lähedal asuvad peatused
Buss: Teater
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
miquel0s

miquel0s

A nice atmosphere in Pärnu

Visited with friends, a group of 8. They didn't take reservations but we just fit in. The food was good and the service was nice. Nothing to complain about. Duck was the best dish for our group!

wirxx

wirxx

My visit to Hea Maa restaurant

Went there with a couple of friends. The place is cozy and moderate. The service was rather friendly. Some of us ordered pike-perch, the others the duck. The pike-perch was done well - nothing to...

257aritan

257aritan

Good food and value for money

Nice evening with good food and nice athmosphere.The service was also good. We really got value for the money in this restaurant.

Tutvu pakkuja teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri