Haus Galerii

Haus Galerii esindab Eesti kõrgetasemelist professionaalset kunsti. Autorid kellega töötame, on tuntud nii kohalikul kunstimaastikul kui figureerivad ka rahvusvahelisel areenil. Galeriist leiab teoseid läbi Eesti kunstiajaloo alates 19. sajandi lõpust kuni tänapäevani, meid tuntakse kunstioksjonite traditsiooni rajajana.

Galerii tegevusvaldkonda kuulub ka kunstinäituste ja kunstioksjonite korraldamine, kunstiteoste müük ja konsultatsioonid, kunstikollektsionääride nõustamine kogude koostamisel, kunstialased konsultatsioonid interjööride kujundamisel, kunsti hindamine ja ekspertiis.

Haus Galerii esindab Eesti kõrgetasemelist professionaalset kunsti. Autorid kellega töötame, on tuntud nii kohalikul kunstimaastikul kui figureerivad ka rahvusvahelisel areenil. Galeriist leiab teoseid läbi Eesti kunstiajaloo alates 19. sajandi lõ

TripAdvisori hinnang
Põhineb 2 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • Cozy venue, online auctions

    Art lives in Haus Gallery :) Haus Gallery represents various mostly Estonian artists. The lovely owner of Haus Gallery is also behind the exhibitions in superb restaurant Art Priori!

  • Неожиданно интересная галерея

    Зашли в галерею совершенно случайно - проходили мимо, возвращаясь в гостиницу, находящуюся на этой же улице, и решили заглянуть. И не пожалели о потраченном времени. Галерея оказалась неожиданно...


Omadused
Uudiskiri