Hard Rock Laager 2022

Vana-Vigala küla, Märjamaa vald, Rapla maakond

Osta pilet Vaata kaardil

Tuhandete raskemuusika austajate aasta tippsündmus Hard Rock Laager 2022 toimub 1.-2. juulil Vana-Vigalas ja seekordse festivaliga alustatakse teekonda juba kolmandasse aastakümnesse!

“Olgugi, et elame endiselt veel nagu mingis kummalises unenäos, on aeg välja kuulutada järgmise Hard Rock Laagri kuupäevad! Nagu viimasel ajal kombeks, ei kuuluta me kohe välja ühtegi bändi, kuid loodame väga, et sedapuhku saavad võimaluse ka piiritagused bändid, kes ise juba aktiivselt huvi üles näitavad. Saagu lõpuks mis saab, igal juhul võite kindel olla, et toimuv Laager saab olema võimalikest parim!” lubab Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi.

Häid traditsioone au sees hoides astub ka tuleval festivalil kahe päeva jooksul kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti.

Müstilise Uexküllide aadlisuguvõsa kalmistu ümbruse Vana-Vigalas vallutavad igal suvel tuhanded raskemuusikafännid. Hard Rock Laagri omanäolist nakatavat võlu kinnitab fakt, et festival on järjepidevalt kasvanud. Paarisaja muusikasõbra toel alustanud üritus on ajapikku muutunud tuhandete inimeste jaoks suve tippsündmuseks.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Carcass, Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Ajad ja hinnad
Vana-Vigala küla, Vana-Vigala

    Hard Rock Laager 2022

  • 01.07 - 02.07.2022, 14:00 - 23:59

  • Hind alates

    60 €
  • Maksimumhind

    100 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil