Gunnar Graps 66 / 14. mälestuskontsert

Gunnar Graps 66
14. mälestuskontsert


Laupäeval, 25.novembril, toimub Radio Mania korraldatav ning juba traditsiooniks kujunenud Gunnar Grapsi mälestuskontsert. Seekord on Grapsi sünniaastapäeva tähistamise toimumispaik juubeli puhul esmakordselt klubi Cathouse, Tartu mnt. 17. Kõigil, kelle hinge on „raudmehe” muusika puudutanud, on võimalus tulla Cathouse´i ja nautida esinejate superesitusi ning laulda ansamblitega võidu Grapsi „Raudmeest“, „Valgust“ ja teisi rokirahva mällu igaveseks talletunud igihaljaid lugusid.

"Loodame, et ka sel aastal peetakse vanameistrit sama agaralt meeles nagu eelnevatelgi,“ ütles ürituse üks korraldaja Margus Pilt. Sel aastal astub õhtu jooksul lavale lausa kolm Grapsi bändi Magnetic Band, milles spetsiaalselt selleks ürituseks saavad laval kokku projekti juht ning geniaalne kitarrist Erki Sepp, bassil Jüri Roosa, löökpilliguru My ning Grapsi perfektselt järeleaimav Freddy Tomingas. Lisaks legendaarsed Mikronid ja Ornament  (tribuut vol.2). Ürituse teise eestvedaja Jaanus Raudkatsi sõnul on Gunnar Grapsi fännidel esmakordne võimalus selliseid bände korraga laval näha. Oma kummarduse vanameistrile teevad ka Tamur Marjasoo ja sõbrad ning Riser ja Hidaway.

Uksed avanevad kl. 20:00. Esimene ansambel alustab kl. 21:00
Vanusepiirang alates 18. a.
Piletid saadaval Piletilevis.

Gunnar Graps 66
14. mälestuskontsert


Laupäeval, 25.novembril, toimub Radio Mania korraldatav ning juba traditsiooniks kujunenud Gunnar Grapsi mälestuskontsert. Seekord on Grapsi sünniaastapäeva tähistamise toimumispaik j

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Cathouse Nightclub & Concert Hall

Gunnar Graps 66 / 14. mälestuskontsert

25.11.2017, 20:00 - 23:59

Täiskasvanu: 12 €
Omadused