FCI Agility Maailmameistrivõistlused

 

Agility on hasartne, lõbus ja vaatemänguline spordiala, mida on põnev vaadata ka neil, kes ise selle alaga ei tegele. Agilitys võistlevad koos koer ja inimene: koer peab inimese juhtimisel vigadeta ja võimalikult kiiresti läbima mitmesugustest takistustest koosneva raja. Takistused tuleb läbida kindlas järjekorras ja vastavalt reeglitele. Koerajuht võib koera suunata vaid hääle ja kehakeele abil. Agility harrastamisel on peamine inimese ja koera omavaheline hea koostöö ja kontakt.
Agility rada koosneb 15 – 22 takistusest, mille paigutus on igakord erinev. Rada läbitakse tavaliselt 30-60 sekundiga. Eestis korraldatakse Agility maailmameistrivõistlusi esimest korda. Maailmameistrivõistlused on suure kõlapinnaga üritus, kuhu koguneb ca 500 sportlast, ca 400 tugiisikut ja ca 4000 fänni üle maailma. Osta piletid Piletilevist. 

 

Agility on hasartne, lõbus ja vaatemänguline spordiala, mida on põnev vaadata ka neil, kes ise selle alaga ei tegele. Agilitys võistlevad koos koer ja inimene: koer peab inimese juhtimisel vigadeta ja võimalikult kiiresti

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

FCI Agility Maailmameistrivõistlused

23.09 - 26.09.2021, 08:00 - 20:00

Täiskasvanu: 10 €
Laps: 5 €
Perepilet: 20 €
Maksimumhind: 38 €
Omadused