Erikülalise Riina Degtjareno tuur näitusel ''Teretulemast koju''

13. novembril avab tunnustatud teatrikunstnik Riina Degtjarenko näitusel "Teretulemast koju" esitatud põnevaid lugusid, mis on sündinud Los Angelese kirevatel tänavatel. Alex Prageri filmikunst on leidnud tunnustust Emmy nominatsioonis ja tema teosed on olnud esindatud maailmakuulsates muuseumides nagu Guggenheim, MoMA, Foam jt. 

Tema loomingut avab meile aastaid Ameerikas elanud ja sealset kultuuri tundev Riina Degtjarenko, keda ühendab Alexi loominguga värviküllane, naiselik ja filmilik mõtteviis.  

Riina Degtjarenko on stsenograafia vallas tegutsenud pea kaks kümnendit.  Teatri- ja filmikunstniku, visuaalsete kontsepstsioonide ja identiteetide loojana  Eesti Draamateatris loovjuhina ning paljudes teistes teatrites nii Eestis, kui välismaal. Töö kõrval etenduskunstivaldkonnas andnud kunstialaseid loenguid ja workshoppe ning arendanud end infotehnoloogia alal uskudes, et erinevad kogemused võivad saada identiteedi tähendusrikkaks osaks ja aidata kaasa edukale mitmetahulisele professionaalsusele.

13. novembril avab tunnustatud teatrikunstnik Riina Degtjarenko näitusel "Teretulemast koju" esitatud põnevaid lugusid, mis on sündinud Los Angelese kirevatel tänavatel. Alex Prageri filmikunst on leidnud tunnustust Emmy nominatsioonis ja tema teo

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Fotografiska Tallinn

Erikülalise Riina Degtjareno tuur näitusel ''Teretulemast koju''

13.11.2020, 19:00 - 23:59

Täiskasvanu: 16 €
Omadused
Uudiskiri