Eesti võitlusfännide unistuste lahing "Warrior Fight 4"

Warrior Fight 4

Eesti võitlusfännide unistuste lahing saab teoks! Kas Moisar või Arro?


2014. aasta teeb Eesti taipoksi suurkuju Mirkko Moisar debüüdi profipoksiringis ning nokauteerib kuulsas sadamalinnas Rotterdamis Luciano Bijroni.  Kolm kuud hiljem on hävitava vasakhaagi järel nokaudis Sergei Melis.

2016. aasta septembris alustab Eesti amatöörpoksi suurkuju Kaupo Arro profiteed. Ahvenamaal tuleb võimas võit Rootsi esinumbri Michael Obini vastu.

Samal hetkel hakkavad võitlussõbrad omakeskis esmakordselt tasapisi sosistama. “Mida suudaks Moisar Arro vastu?”, “Moisar nokauteerib Arro raudselt!”, “Arrole pole oma kaalus Eestis vastast. Ka Moisaril pole tema vastu võimalusi!”
Nüüd, pärast aastate pikkust ootust, võib sosin üle kanduda häälekaks kaasaelamiseks!

Kaks Eesti nimekamat profipoksijat Mirkko Moisar ning Kaupo Arro astuvad lõpuks ometi vastamisi!
Saku Suurhallis. 21. Aprillil. Warrior Fight 4-l.
On aeg valida pool!Neljandat korda kahe aasta jooksul toimuv Warrior Fight toob esimesena ringi Eesti poksisõprade unistuste lahingu, kui omavahel ristavad kindad kaks kohaliku tandri nimekamat kindameest – Mirkko Moisar ning Kaupo Arro.

Taipoksikarjääri jooksul julgelt üle 100 matši pidanud Mirkko Moisar alustas profipoksija teekonda 2014. aastal ning tänaseks seisab kontol kirjas 5 võitu ja 5 kaotust. Südika võitlejahingega Moisar on vastu võtnud pakkumised väga rasketelt vastastelt – olgu need Venemaa tõusvatelt tähtedelt Fjodor Vinogradovilt (5 võitu, 0 kaotust) või Sergei Shigashevilt (7 võitu, 0 kaotust). Kuid hoolimata rasketest vastasseisudest, on Moisar alati endast kõik andnud ning ka kaotuste puhul nii vastaste kui fännide heakskiidu pälvinud.

Viiel korral Eesti keskkaalu meistriks kroonitud Kaupo Arro on end tsementeerinud kahtlemata Eesti poksi ajalukku. Võimsalt on alanud ka profikarjäär – teel on võidetud kõik viis vastast. Kõik nad välismaalt ning kõik tagasihoidlikuma taustaga, kui seda on Moisari viimased vastased.

Seetõttu ei saa midagi eelseisva vastasseisu puhul ennustada. Arro kasuks räägib suur kogemustepagas poksiringis, Moisari kasuks meeletu kogemus profiringis ning ülivõimas löök. Kes jääb peale?

Lisaks Arrole ja Moisarile astuvad Warrior Fight 4-l ringi paljud teised Eesti parimad poksijad ja kahevõitlejad. Kes täpsemalt, selle jätavad korraldajad esialgu veel saladuseks.

Warrior Fight 4

Eesti võitlusfännide unistuste lahing saab teoks! Kas Moisar või Arro?


2014. aasta teeb Eesti taipoksi suurkuju Mirkko Moisar debüüdi profipoksiringis ning nokauteerib kuulsas sadamalinnas Rotterdami

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Warrior Fight 4

21.04.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 14.9 €
Maksimumhind: 79 €
Omadused
sünnipäev EV100