Eesti suurim viskiüritus "Tallinn Whisky Show"

Tallinn Whisky Show toimub Hilton Tallinn Park hotellis

Tallinn Whisky Show on päev täidetud parimate jookide, uute teadmiste, maitsvate toitude ja meelelahutusega. Eesti suurim viskiüritus toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda erinevatel seminaridel ning, mis kõige olulisem, koos sõpradega hästi aega veeta. Oodatud on kõik huvilised – nii algajad viskisõbrad, kes seda uhket jooki alles tundma õpivad, kui asjatundjad, et avastada uusi lemmikuid ja brändide esindajatega mõtteid vahetada.

Viskide degusteerimine on pileti hinnas. Eelmisel aastal toimunud esimesel Tallinn Whisky Show’l proovisime üle 100 viski ja 15 erinevat viskikokteili – selle aasta valik saab olema vähemalt sama uhke. Esindatud on nii maailma suuremad ja tuntumad viskibrändid kui huvitavad nišitootjad. Neile, kelle esimene eelistus ei ole kange alkohol, kuid kes siiski soovivad heal üritusel osaleda, pakume kaaslase piletit, mis annab võimaluse degusteerida erinevaid veine, vahuveine ja viskikokteile.

Whisky Show TAVAPILET (33 eur) sisaldab viskide ja viskikokteilide degusteerimist, Whisky Show KAASLASE PILET (28 eur) sisaldab viskikokteilide, veinide ja vahuveinide degusteerimist. Mõlemad piletid annavad vaba sissepääsu degustatsioonialale kl 15:00-21:00.

Rohkem infot leiate Tallinn Whisky Show koduleheküljelt whiskyshow.ee ja Facebookis Tallinn Whisky Show lehelt.

Tallinn Whisky Show toimub Hilton Tallinn Park hotellis

Tallinn Whisky Show on päev täidetud parimate jookide, uute teadmiste, maitsvate toitude ja meelelahutusega. Eesti suurim viskiüritus toob kokku viskihuvilised ja joogi

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Hilton Tallinn Park Hotel

Eesti suurim viskiüritus "Tallinn Whisky Show"

12.05.2018, 15:00 - 21:00

Hind alates: 28 €
Maksimumhind: 33 €
Omadused
sünnipäev EV100