Eesti Maanteemuuseum

Eesti Maanteemuuseum on Kagu-Eesti suurimaid kultuuritanklaid. See on koht, kus tee elab. 

Ajaloolises Varbuse postijaamas näeb teede ja liikumisviiside arengut, näituse lugu räägib vanast Postiteest, mis on ühtlasi ka üks tahk Vana-Võromaa ajaloost. Kreisilinna Võru ja Tartut ühendav suurtee, kus on säilinud ajalooline teejoon, postijaam (praeguse muuseumi asukoht), kõrtsihooned, mis pakkusid rändajale ulualust, aga  kohalikele olid oluliseks suhtluskohaks. 
Väliekspositsioon Teeaeg on ajas ja ruumis lahtirullunud tee, kus liiguvad nii vanad kui uued sõiduvahendid. Külastajatele on vaadata ka Ida-Euroopa suurim tee-ehitusmasinate kogu. 

Lastele pakub avastamisrõõmu suur valik erinevaid kaherattalisi, liikluslinn ja peamaja teisel korrusel end sisse seadnud omanäoline postijaama olustikku tutvustav lastemuuseum.

Praegusajal pakuvad postitee  lähistel asuvad turismitalud ja ettevõtted  rändajatele erinevaid puhke- ja toitlustusvõimalusi. 

Eesti Maanteemuuseum on Kagu-Eesti suurimaid kultuuritanklaid. See on koht, kus tee elab. 

Ajaloolises Varbuse postijaamas näeb teede ja liikumisviiside arengut, näituse lugu räägib vanast Postiteest, mis on ühtlasi ka üks tahk Vana-Võrom

TripAdvisori reiting
Põhineb 10 arvustusel | Kirjuta arvustus

Omadused
Uudiskiri