Eddie Cocran meets Johnny Cash / Elvis Show in Tallinn

Elvis Presley tribute show toob EestisseInglise muusiku Darrel Highami , kes on olnud kitarrist Imelda May bandis, kes on tema ex-abikaasa, mängib siiani bändis The Enforces ja osalenud paljudes erinevates projektides üle maailma , nii kitarristi kui ka lauljana.

Kent Vikmo on Rootsi muusik-laulja , kes on tuntud oma Rockabilly bändiga Jack Baymoore and the Bandits tegutsenud juba üle kahekümmne aasta. Kent´i üheks eeskujuks on Rokikuningas Elvis, kelle erinevatel mälestusüritustel on ta ka üles astunud lauljana-imitaatorina.

Roni Leppä on Soome muusik-laulja , kes esitab põhiliselt Elvise 70-ndate aastate lugusid.

Margus Jürisson ehk Jürka on asutanud 1986. aastal Elvise tribuutbändi nimega 21.KK Rock-N-Roll Bänd´i , Margus on siiani üks audentsemaid Elvise esitajaid Eestis.

The Tri-Tones esitab audentset Rock-N-Roll´i ja saadab ka soliste oma bändiga. Nad on esinenud paljudel festivalidel üle maailma.

 

The Rockin Lady and the Rivertown Boys on tegutsenud juba üle 10 aasta ja käinud paljudel muusikafestivalidel ka välismaal. Viimased esinemised olid neil sel aastal hiljutisel Haapsalu American Beautyl ja Vintage 65 th BD Rock-N-Roll festivalil Von krahlis

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Eddie Cochran meets Johnny Cash ürituse peaesineja on maailma üks paremaid Eddie Cochrani tõlgendajaid Darrel Higham Suurbritanniast, kes laulab ja mängib ka soolokitarri Eddie Cochrani stiilis.

 

Johnny Cashi esitaja on Jack Baymoore , kellel on Rootsis country bänd The Tennessee Drifters ning tema repertuaaris on palju ka Johnny Cashi lugusid. Seekord tuleb Jack siia sooloartistina ja keda saadab ürituse saatebänd The Tri-Tones , kes ka ise esineb oma Johnny ja Eddie kavaga.

 

Uue noore laulja Aare Vesk´i bänd The Rollin´Parrots esines maikuus  Vintage 65 th BD Rock-N-Roll´ i festivalil ja on tegemas spetsiaalse kava selle ürituse jaoks.

 

 

Elvis Presley tribute show toob EestisseInglise muusiku Darrel Highami , kes on olnud kitarrist Imelda May bandis, kes on tema ex-abikaasa, mängib siiani bändis The Enforces ja osalenud palju

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Von Krahli Teater

Elvis Show in Tallinn

15.11.2019, 19:00 - 23:59

Eddie Cocran meets Johnny Cash / Elvis Show / 2-PÄEVA PILET

15.11 - 16.11.2019, 19:00 - 23:59

Eddie Cocran meets Johnny Cash

16.11.2019, 19:00 - 23:59

Hind alates: alates 20 €
Maksimumhind: alates 25 €
Täiskasvanu: 36 €
Omadused
Uudiskiri