DDT ''History of the Sound''

Juri Ševtšuk ja ansambel DDT teevad tõelistele vene rocki austajatele oma sügisese Tallinna kontserdiga kingituse
 
Oma ainsal Baltikumi kontserdil, mis toimub 5. novembril 2019 aastal Alexela Kontserdimajas, esitab ansambel DDT programmi “Heli ajalugu”, kus kõlavad bändi kõige tuntumad hitid alates ansambli moodustamisest kuni tänase päevani!
 
See kontsert on tõeline HELI AJALUGU, kuna sinna kogutud sellised laulud nagu “Ma sain selle rolli”, “Sündinud NSVL-is”, “Must koer Peterburg”, “Armastus”, “Mis küll on sügis”, “Kodumaa” ja paljud teised  on DDT erinevate aastate originaallooming.
 
5. novembril 2019 aastal saate Alexela Kontserdimajas nautida suurepäraste laulude kompositsiooni koos suurepärase videoesitlusega kogu oma suuruses, mille toob kaasa ansambel DDT.
 
Head sõbrad!
 
“DDT. Heli ajalugu” on kontsertprogramm, mis startis 2016. aastal. Ansambli erinevate plaatide valitud laulud, alates bändi asutamisest kuni tänase päevani, on esmakordselt seotud kokku ühte suurde kauaoodatud kontserti.
 
Ansambli sound on bändi tegevusaja jooksul kardinaalselt muutunud: rhythm’n’blues’ist kuni industrial- ja indie-rockini. Muusika on kõlanud erinevalt, kuid peamine, mille pärast armastatakse DDT-d, on jäänud muutumatuks – huvi ja armastus inimese vastu, kes elab uues muutuste ajastul. “Kõik on jäädvustatud helidesse. Inimese minevik, olevik ja tulevik. Sellele, kes ei oska kuulata, jäävad kuulmatuks nõuanded, mida elu meile igahetkeliselt annab. Vaid see, kes kuuleb olmemüra, võib vastu võtta õige otsuse… (Paulo Coelho).
 
Te saate haruldase võimaluse kuulda laule, mida pole juba kaua esitatud, kuid mis on muusikute arvates aktuaalsed ka tänasel päeval.
Juri Ševtšuk: “Me oleme rõõmsad, et selline programm sündis – meil avanes uus võimalus laiendada oma mõtete piire ja muuta meie muusikaväljad eksperimentaalseks. Meie põhiline ülesanne on panna kõik need laulud, mida me esitada soovime, ühe kontserdi piiresse…”
 
DDT kontserdid on paljudele kui elava muusika kvaliteedimärk. Ja sel korral toob ansambel igasse linna, kus nad esinevad, kaasa oma legendaarse heli, oma huvitavad visual- ja valgustuslahendused.

Juri Ševtšuk ja ansambel DDT teevad tõelistele vene rocki austajatele oma sügisese Tallinna kontserdiga kingituse
 
Oma ainsal Baltikumi kontserdil, mis toimub 5. novembril 2019 aastal Alexela Kontserdim

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

DDT ''History of the Sound''

05.11.2019, 19:00 - 20:50

Hind alates: 28.9 €
Maksimumhind: 79.9 €
Omadused
Uudiskiri