Comedy Estonia: Karl-Alari Varma - ''Kvaliteetaeg'' / LINDISTUS

Eelmise aasta lõpus tuli Karlil välja soolotund "Kvaliteetaeg". Nüüd on aeg see lõpuks ka linti võtta. Samas pole see aga enam sama tund mis ta oli mõned kuud tagasi. Filmimise jaoks on Karl võtnud oma parimad palad ka varasemast, mida pole veel jäädvustada jõudnud ja põiminud selle kõik üheks eeposeks.

Karli puhul kehtib lause, et sa võid võtta poisi lasnamäelt, kuid sa ei võta lasnamäge ära poisist. Kõik mis temaga kodukandist kaugemal juhtub on ikkagi vaadatud läbi unikaalse prisma, mida ükski teine koht maailmas ei paku. Kvaliteetaeg ongi kogum neist mõtetest ja lugudest, mis Karlil oma rännakutel juhtunud on. Karl peegeldab maailma just nii, et kogu see absurdsus mis selles eksisteerib on äkki kõigile märgatav.

"Kvaliteetaeg on võimalus olla reisil 16 aastase Karliga tema omamoodi avastusretkel väljaspool kodust Lasnamäed. Lust on näha, kuidas ammu suht lühikesel perioodil lahti rullunud lugu on samas täis põimitud seiku ja mõtteid, mis on teinud Karlist Karli. "Kvaliteetaja" tähendus selgub küll ainult showd vaadates, kuid samas sobib ta ka üldiseks kirjelduseks, sest tegu tunniga, mis on üllatav, aus ja Karlile omaselt uskumatult lõbus."
- Ardo Asperk

KARL-ALARI VARMA
Stand-up tund “Kvaliteetaeg” Lindistus

Soojendab Ardo Asperk


Etendus algab 19:00 (sissepääs 18:00)
Etendus on eesti keeles
Show on soovitatavalt 16+ ja avatud meelega inimestele
Etendus kestab orienteeruvalt 1,5h ilma vaheajata

 

Eelmise aasta lõpus tuli Karlil välja soolotund "Kvaliteetaeg". Nüüd on aeg see lõpuks ka linti võtta. Samas pole see aga enam sama tund mis ta oli mõned kuud tagasi. Filmimise jaoks on Karl võtnud oma parimad palad ka varasemast, mida pole veel j

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Heldeke!

Comedy Estonia: Karl-Alari Varma - ''Kvaliteetaeg'' / LINDISTUS

20.06.2019, 19:00 - 20:30

Hind alates: 8 €
Maksimumhind: 10 €
Omadused
Uudiskiri