Arch Enemy (SWE)

Arch Enemy annab esimese klubikontserdi Eestis

30. septembril esineb klubis Rock Cafe Rootsi metalmuusika üks suurimaid ekspordiartikleid - Arch Enemy.
Euroopa tuuril "Will To Power Tour 2017" teeb erikülalisena kaasa ka Ukraina päritolu Jinjer.

Piiratud arv pileteid tuleb müügile 24. mail kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Siiani 9 stuudioalbumit ning hulganisti EP'sid ja singleid üllitanud Arch Enemy on rootslaste üks kõigi aegade tuntumaid metalbände maailmas.

Arch Enemy moodustus algselt kui "supergrupp", mille liiikmed olid olnud osalised ansamblites Carcass, Armageddon, Carnage, Mercyful Fate, Spiritual Beggars, Nevermore jt. Bändi loojateks olid pikaaegne Carcassi liige Michael Amott (kitarr) ja Johan Liiva (vokaal). 1996. aastal ilmunud debüütalbum "Black Earth" tõi bändile suure tuntuse kodumaal ning ka Jaapanis. Kaks aastat hiljem ilmunud "Stigmata" tõi laiema tähelepanu Euroopas ja USAs. 2000. aastal otsustas Johan Liiva lahkuda ning tema asemele asus väga kurjahäälne naisvokalist Angela Gossow. Meloodilist death metalit viljelev Arch Enemy on tuuritanud koos väga nimekate metalbändidega, sealhulgas Slayer, Machine Head, Trivium, Opeth. 2014. aastal otsustas lahkuda ka Angela Gossow ning uueks vokalistiks sai Kanada päritolu Alissa White-Gluz. Tänaseks päevaks kuuluvad bändi veel Michael Amott (kitarr), Jeff Loomis (kitarr), Sharlee D'Angelo (bass) ning Daniel Erlandsson (trummid).

Piletid Arch Enemy kontserdile hinnaga alates 32 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti kolmapäeval, 24. mail kell 10.00.

Arch Enemy annab esimese klubikontserdi Eestis

30. septembril esineb klubis Rock Cafe Rootsi metalmuusika üks suurimaid ekspordiartikleid - Arch Enemy.
Euroopa tuuril "Will To Power Tour 2017" teeb erikülalisena kaasa ka

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Rock Cafe, Tallinn

Arch Enemy (SWE)

30.09.2017, 19:00 - 23:00

Täiskasvanu: 36 €
Omadused