Ansambel "Naised Köögis" kontsert

Ansambel Naised köögis on sündinud ühistest hetkedest Viljandi aguliköökides ajal mil kõik neli naist elasid koos selles linnas. Õhtuti korraldati hõrgutavate roogade saatel erinevates köökides meeliülendavaid köögikonverentse, kus hakkasid ühisloomingus sündima uued laulud ja lood. Mitmed tuntud laulud on pikkade arutelude ja loomingu tulemusel saanud endale uue sisuga sõnumi ja on loodud ka täiesti uusi laule südamel olevatel teemadel. 

Muusikat teevad selles loomingulises koosluses tuntud eesti-rootsi muusik Sofia Joons (laul, viiul, kitarr, rütmiinstrumendid), luuletaja ja kirjanik Kristiina Ehin (laul, karmoška), Katrin Laidre (laul, kitarr, kontravann, karmoška) ja Kairi Leivo (laul, parmupill). 

Esimene ametlik ülesastumine toimus 2013. aasta aprillikuus Peterburis, milleks valmis kontsertkava Kristiina Ehina luuletuste ja koos seatud lauludega, samalaadne kontsert toimus ka Prima Vistal mais 2014. Nüüdseks on toimunud juba mitmeid kontserte ja köögikonverentsid jätkuvad, et sündida saaksid juba uued lood. Köök on kokkusaamiseks, loomiseks ja laulmiseks parim paik, leiavad Naised köögis.

Naised köögis: Sofia Joons, Katrin Laidre, Kairi Leivo ja Kristiina Ehin

Vanamõisa vabaõhukeskus asub Tallinnast 10 minuti sõiduaja kaugusel!
www.vabaõhukeskus.ee

Sissepääs alates 17.00
Ürituse kestus on 2 tundi, vaheajaga
Avatud kohvik

Ansambel Naised köögis on sündinud ühistest hetkedest Viljandi aguliköökides ajal mil kõik neli naist elasid koos selles linnas. Õhtuti korraldati hõrgutavate roogade saatel erinevates köökides meeliülendavaid köögikonverentse, kus hakkasid ühisloomi

Ajad ja hinnad
Vanamõisa küla, Vanamõisa vabaõhukeskus, Saue vald

Ansambel "Naised Köögis" kontsert

09.09.2018, 18:00 - 23:59

Hind alates: 12 €
Maksimumhind: 14 €
Omadused