Alutaguse disc-golfi rada

Alutaguse disc-golfi rada

Pannjärve Tervisespordikeskus, Vasavere küla, Alutaguse vald, Ida-Viru maakond

Vaata kaardil

Alutaguse disc-golfi rada asub Kurtna järvestikus, Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse territooriumil. Kaheksateistkümne rajaga disc-golfi rada läbib vahelduslikku maastikku ja erinevaid takistusi.

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses on võimalik rentida ka kettaid

Lisaks korraldatakse ettetellimisel suurtele ja väikestele seltskondadele disc-golfi kiirkursust, kus osalejad saavad esmased teadmised disc-golfi mängust.

Rada saavad kasutada kõik soovijad, kuid võistluste korraldamise ajal on rada kinni. Soovitame enne mängima tulemist ette helistada. 

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Ööpäevaringselt

Omadused

  • Söök-jook

Ligipääsujuhend

Kohale jõuad mööda Jõhvi-Vasknarva teed. Jõhvi poolt tulles tuleb suund võtta Kuremäele ja 9 km linnapiirist jõuad Ahtme-Pannjärve risti, ringteega ristilt keera vasakule. Sõida otse 3 km ja lauges kurvis keera paremale ja sõida otse veel 1 km. Vasakut kätt asub parkla ja paistavad roosakad triibulised majad. Tartu poolt tulijatel on otsem tee, kui 6 km peale Iisakut keerate Jõuga teele ning 14 km pärast jõudes Vasknarva teele keerata vasakule ja edasi sõita 9 km kuni Ahtme-Pannjärve ristini. Ringteega ristis keerata paremale. Juhinduda pruunidest viitadest Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ekskursioonibussiga
  • Sõiduautoga

Koordinaadid

Vaata kaardil

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil