Aastavahetuse pidu Ugala teatris

Tule ja veeda aastavahetus Ugala teatris!

Lõppeva aasta ärasaatmise traditsioon sai Ugala teatris alguse pea 30 aastat tagasi. Läbi aastakümnete on pakutud publikule nautimiseks etendusi, etteasteid, näitlejate valmistatud hõrgutisi, kuid eelkõige siiski suurepärast seltskonda, kellega koos nautida aasta viimaseid tunde.

Vahepealsetel aastatel on see ammune traditsioon ajutiselt katkenud, ent nüüd, kus teater võtab esimest korda uut aastat vastu värskelt renoveeritud teatrimajas, on aeg taas küps – ootame kõiki peotujulisi inimesi koos teatrirahvaga vana aasta viimast õhtut ühiselt veetma.

Tantsuks mängib teatrirahva lemmikuks kujunenud suure koosseisuga Estraadiraadio kollektiiv, kel solistiks kaasas Elina Hokkanen. Ja et tantsuhoog hetkekski ei raugeks, siis lisaks Estraadiraadiole tantsutab sel ööl pidulisi teatrijuht Kristiina Alliksaar, kel on publiku jaoks valmis pandud parimad tantsuhitid levimuusika kullavaramust.

Avatud on Ugala Teatrikohvik. Lisaks rikkalikule joogikaardile pakutakse saabujatele seda, mis aastavahetuse puhul alati nii tähtsal kohal – head ja rikkalikku menüüd.

Info laudade broneerimise ja menüü kohta: kohvik@ugala.ee  või tel. 433 0793.Uksed avatakse kl 22.00.

Piletite arv piiratud.

Tule ja veeda aastavahetus Ugala teatris!

Lõppeva aasta ärasaatmise traditsioon sai Ugala teatris alguse pea 30 aastat tagasi. Läbi aastakümnete on pakutud publikule nautimiseks etendusi, etteasteid, näitlejate valmistatud hõrgutisi, kuid ee

Ajad ja hinnad
Viljandi, Ugala Teater, Viljandi

Aastavahetuse pidu Ugala teatris

31.12.2017 - 01.01.2018, 23:00 - 03:00

Täiskasvanu: 20 €
Omadused