Aastavahetus Curly Stringsiga Pädaste Mõisas

Kas oled end leidnud mõtisklemas, et kas inimesed on segaseks läinud? Või miks kõik keeled nii krussis on? Siin on aga hea uudis… Vahet ei ole! Võta kaasa oma kõige krussisemad keeled, pane selge kõige ruudulisem särk, lahe müts, bluegrass bandžo, suur naeratus ning võtame kõik koos vastu selle imelise uue aasta!
 
Ole uhke tulevase uue aasta üle, võta oma sõbrad kaasa ning mine nii krussi kui julged ja ihkad!
 
Pädaste Mõisas ütleme head aega sellele aastale ning võtame vastu uue ühe elegantse õhtuga, mis on täidetud bluegrass muusika, imelise toidu, ilutulestiku, ennustamise, üllatuste ja paljude naerudega.
 
Chef de Cuisine Stefan Berwanger ja Chef Pâtissier Achim Braitsch on koostanud suurepärase 5-käigulise õhtusöögi selleks õhtuks. Curly Strings, kõrgelt auhinnatud ansambel, esitab oma kõige kuulsamaid lugusid nii eesti kui ka inglise keeles. Muinasjutuline õhtu kulmineerub keskööl tulede mere ja ilutulestikuga. Peale seda järgneb laulmine klaveri ääres kuni varajaste hommikutundideni.
 
Aastavahetus Pädastes – 250 € külalise kohta, sisaldub 5-käiguline aastavahetuse õhtusöök, tervitusjook ning kogu õhtu meelelahutus, lastele vanuses 6-12 on hind 80 €.
Õhtu algab 19:00 tervitusjoogiga.
Aastavahetuse pidu on eksklusiivne ja intiimne; külaliste arv on piiratud 50-ni.
 
Curly Strings
Curly Strings on neljaliikmeline ansambel, mis ammutab inspiratsiooni muuhulgas ameerika bluegrassist ning osalejate isiklikust pärimusest praeguses Eesti kultuuriruumis. Nende muusika peamisteks alustaladeks on intensiivne ja mänguline musitseerimine, meeldejäävalt ilusad meloodiad ja siiras esitus.
 
Ansambli tõus sabatähena Eesti muusikataevasse 2013. aastal oli omamoodi fenomen ning nende lugusid lauldakse lõkke ääres, kooriproovides, pulmades, “Eesti otsib superstaari” katsetel, ERSO uue aasta kontserdil, Eesti Kaitseväe orkestris ja pensionäriklubides.
 

Ajad ja hinnad
Pädaste küla, Pädaste Mõis

Aastavahetus Curly Stringsiga Pädaste Mõisas

31.12.2019, 19:00 - 23:59

Hind alates: 80 €
Maksimumhind: 280 €
Omadused
Uudiskiri