FIA Autoralli MM etapp Rally Estonia

Muuseumi tee 2, Tartu linn, Tartu

Vaata kaardil

Juba teist korda maailma autospordiajaloos võõrustab Eesti FIA autoralli maailmameistrivõistlusi. Autospordi- ja meelelahutussündmus Rally Estonia toob käänulistele Lõuna-Eesti kruusateedele starti kõik autoralli maailma tipud WRC tehasemeeskondadest, kellele pakuvad konkurentsi Baltikumi, Venemaa ja Skandinaavia parimad sõitjad erinevates klassides. Lisaks WRC, WRC2, WRC3 ja Junior WRC klassidele sõidetakse ka EMV arvestuses.

Tegevust jagub rallipäevadel kogu perele. Raja ääres saab võistlust jälgida publikualadelt, mis innovatiivsete lahenduste abil on muudetud veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. Stardi- ja finišitseremoonia toimuvad Tartus, Eesti Rahva Muuseumi territooriumil, kus paiknevad ka Service Park ja võistluskeskus, Expo- ja meelelahutusala ning kahel päeval sõidetakse kiiruskatse.

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Eesti Rahva Muuseum

    FIA Autoralli MM etapp Rally Estonia

  • 14.07 - 17.07.2022, 09:00 - 18:00

  • Hind alates

    10 €
Omadused
Ligipääsujuhend

Stardi- ja finišitseremoonia toimuvad Tartus, Eesti Rahva Muuseumi territooriumil, kus paiknevad ka Service Park ja võistluskeskus, Expo- ja meelelahutusala ning kahel päeval sõidetakse kiiruskatse.

Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Sõiduautoga
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri