Puhka Eestis aktiivselt

Eestit tutvustavad trükised

Eestit kui reisisihti tutvustavad trükised on eelkõige…

Loe lähemalt

Parimad puhkusepaketid Eestimaal. Vaata kõiki pakette!
 • Aastaaegade kammergurmee Schloss Fall lossis Vaata multimeediat (2)

  Aastaaegade kammergurmee Schloss Fall lossis

  17.09.2014

  Keila-Joa lossi algavale hooajale annavad tooni aastaaegadest inspireeritud muusika ja hõrgud maitseelamused ning vürst Volkonski. Keila-Joa loss alustab oma esimest muusika- ja maitsegurmee hooaega 27. septembril, mil toimuvad esimesed sügiskontserdid sarjast ”Aastaaegade muusika”.

 • Teadust tuleb teha! Vaata multimeediat (2)

  Teadust tuleb teha!

  17.09.2014

  Teaduskeskus AHHAA korraldab juba üheksandat korda Teadlaste Öö Festivali (TÖF). TÖF toimub sel aastal 21. – 26. septembril ja tegemist on teadust populariseerivate ettevõtmiste sarjaga, mille tipphetk on reedel, 26. septembril aset leidnud üleeuroopaline Teadlaste Öö. Teadlaste Öö raames toimub üle kolmesaja põneva teadussündmuse nii Tartus kui üle Eesti.

 • Narva-Jõesuu teeb silmudega silmad ette Vaata multimeediat (2)

  Narva-Jõesuu teeb silmudega silmad ette

  08.09.2014

  27. septembril peetav Silmufestival on ka üheks Narva-Jõesuu visiitkaardiks ja seda ootavad nii kohalikud kui ka kaugema kandi rahvas.

 • Matsalu filmifestival toob looduse lähemale Vaata multimeediat (2)

  Matsalu filmifestival toob looduse lähemale

  08.09.2014

  12. korda Lääne-Eestis aset leidev Matsalu Loodusfilmide Festival toob vaatajani sel aastal loodusfilmid kahes kategoorias – ”Loodus” ja ”Inimene ja loodus”. Festivali programm linastub 17.-21. septembril Lihulas ja Haapsalus. Peale filmide pakutakse vaatamiseks ka põnevat foto- ja kogemiseks lisaprogrammi nii koolinoortele kui ka suurematele huvilistele.