Golfiviktoriin

Eestit tutvustavad trükised

Eestit kui reisisihti tutvustavad trükised on eelkõige…

Loe lähemalt

Parimad puhkusepaketid Eestimaal. Vaata kõiki pakette!
 • Ida-Virumaa üllatab!

  Ida-Virumaa üllatab!

  10.06.2015

  Ida-Virumaa suudab aina enam üllatada – küll on seal pikimad liivarannad, ajamasinad ning sealt võib isegi kulda leida. Kohalike kõige adrenaliinirohkemate seikluste kõrval leiab ka tõeliselt lõõgastava puhkuse. Juunis saab alguse ka põnev suvemäng toredate auhindadega, seega tasub silma peal hoida!

 • Kaunid kontserdid kutsuvad põnevaid paiku avastama

  Kaunid kontserdid kutsuvad põnevaid paiku avastama

  10.06.2015

  Sellel aastal tähistame kogu maaga muusika aastat ning sel puhul toimuvad põnevad kontserdid kaunites paikades üle maa. Näiteks saab kuulata mahedat jazzmuusikat armsas väikesadamas, tuletornis või kalurikülas. Õigele muusikaüritusele kohaselt ei puudu peolt ka kohalik kõhutäide ning lõbus meeleolu.

 • Haapsalu tervendab hinge ja paitab meeli

  Haapsalu tervendab hinge ja paitab meeli

  10.06.2015

  1279. aastal rajatud Haapsalu kuurortlinn mõjub oma kauni puitarhitektuuri ning väljapeetud stiiliga justkui killuke teisest ajastust: väikesed kohvikud, kaunis rand ning Valge Daam ootavad tervise- ja kultuuripuhkajaid. Suve jooksul täituvad tänavad, vabaõhulavad ja piiskopilinnus rahvamuusika, ooperi- ja rokihelidega ning kõike seda ümbritseb peen pitsikultuur.

 • Miks eestlased soovitavad üksteisel metsa minna?

  Miks eestlased soovitavad üksteisel metsa minna?

  10.06.2015

  Eesti looduse mitmekesisus on ainulaadne kogu Euroopas. Siin meri kohtub maaga, rabad vahelduvad metsade, niitude, jõgede, järvede ja kultuurmaastikega. Retk loodusesse lubab minna eemale linnakärast, kogeda põnevaid seiklusi, nautida kauneid vaateid ning kohtuda loomade ja lindudega. Metsa tõepoolest tasub minna.