Talvepuhkus

Eestit tutvustavad trükised

Eestit kui reisisihti tutvustavad trükised on eelkõige…

Loe lähemalt

Parimad puhkusepaketid Eestimaal. Vaata kõiki pakette!
 • Pärnakate esimene restoranide nädal

  Pärnakate esimene restoranide nädal

  04.03.2015

  Pärnus toimub esmakordselt restoranide nädal 4.-12. aprillil 2015 tänu tublidele ettevõtjatele, kes võtsid nõuks see ära teha.

 • Ida-Virumaa üllatab!

  Ida-Virumaa üllatab!

  20.02.2015

  Sel nädalal algas üle-eestiline kampaania ”Ida-Viru üllatab!”, mille käivitas Ida-Viru turismiklaster oma koostööpartneritega. Ida-Virumaa on nagu kaks ühes - Eesti kõige ägedamate seikluste kõrval leiab ka tõeliselt lõõgastava puhkuse. Ida-Virumaal seigeldes saavad elamuse nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud.

 • Veeda Eestimaa sünnipäev idapiiril

  Veeda Eestimaa sünnipäev idapiiril

  20.02.2015

  Ida-Viru turismiklaster oma koostööpartneritega kutsub kõiki veetma Eesti sünnipäeva seekord Eesti idapiiril - kas Narvas paraadil või Aidu Veespordikeskuses, kus toimub Vabariigi aastapäeva uisusõit. Seiklusi jätkub nii mäe otsa, vee peale, maa alla kui ka puude latvadesse.

 • Wellfest ootab Saaremaale lõõgastuma

  Wellfest ootab Saaremaale lõõgastuma

  18.02.2015

  2.–8. märtsini saab Kuressaarest Eesti spaapealinn, teist korda leiab aset hea elu festival Spaaremaa Wellfest. Sel korral võetakse teemadena luubi alla Kuressaare kuurort 175 ja mudateema ning spordipealinn Saaremaa. Kuurordiaasta väärikaks tähistamiseks muutub märtsi esimesel nädalal talvekuurordi keskuseks Kuressaare raekoda, kel on sel aastal 345. sünnipäev.