Puhka Eestis aktiivselt

Eestit tutvustavad trükised

Eestit kui reisisihti tutvustavad trükised on eelkõige…

Loe lähemalt

Parimad puhkusepaketid Eestimaal. Vaata kõiki pakette!
 • Narva-Jõesuu teeb silmudega silmad ette Vaata multimeediat (2)

  Narva-Jõesuu teeb silmudega silmad ette

  08.09.2014

  27. septembril peetav Silmufestival on ka üheks Narva-Jõesuu visiitkaardiks ja seda ootavad nii kohalikud kui ka kaugema kandi rahvas.

 • Matsalu filmifestival toob looduse lähemale Vaata multimeediat (2)

  Matsalu filmifestival toob looduse lähemale

  08.09.2014

  12. korda Lääne-Eestis aset leidev Matsalu Loodusfilmide Festival toob vaatajani sel aastal loodusfilmid kahes kategoorias – ”Loodus” ja ”Inimene ja loodus”. Festivali programm linastub 17.-21. septembril Lihulas ja Haapsalus. Peale filmide pakutakse vaatamiseks ka põnevat foto- ja kogemiseks lisaprogrammi nii koolinoortele kui ka suurematele huvilistele.

 • Esimene Saaremaa Toidufestival toimub 8.-14. septembril

  Esimene Saaremaa Toidufestival toimub 8.-14. septembril

  26.08.2014

  Saare maakonnas on alguse saamas uus ja põnev sügisene ettevõtmine Saaremaa Toidufestival 8-14.09. Viimastel aastatel on tõusnud kohaliku toidu osatähtsus nii kaupluselettidel kui meist igaühe toidulaual. Üha rohkem on kuulda uutest põnevatest toodetest. Saare maakonnaski on pidevalt uusi toiduga seotud ettevõtmisi või toimetamas uusi toitlustusteenuseid pakkuvaid ettevõtjaid.

 • Uus teater Teatro Poetico tuleb koos Draamaga

  Uus teater Teatro Poetico tuleb koos Draamaga

  25.08.2014

  Tartus avatakse 1. septembril festivali Draama raames uus teater nimega TEATRO POETICO, mis sünnib, elab ja sureb festivali tarbeks. Teatro Poetico, mille koduks saab Tartu ülikooli vana kirik aadressil Jakobi 1, kavas on üksnes esietendused – kõiki kuut uuslavastust mängitakse festivali ajal vaid ühe korra. Kas mõni neist veel kunagi veel kuskil publiku ette tuleb, ei ole praegu teada.