Talvepuhkus

Eestit tutvustavad trükised

Eestit kui reisisihti tutvustavad trükised on eelkõige…

Loe lähemalt

Parimad puhkusepaketid Eestimaal. Vaata kõiki pakette!
 • Ida-Virumaa üllatab!

  Ida-Virumaa üllatab!

  20.02.2015

  Sel nädalal algas üle-eestiline kampaania ”Ida-Viru üllatab!”, mille käivitas Ida-Viru turismiklaster oma koostööpartneritega. Ida-Virumaa on nagu kaks ühes - Eesti kõige ägedamate seikluste kõrval leiab ka tõeliselt lõõgastava puhkuse. Ida-Virumaal seigeldes saavad elamuse nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud.

 • Veeda Eestimaa sünnipäev idapiiril

  Veeda Eestimaa sünnipäev idapiiril

  20.02.2015

  Ida-Viru turismiklaster oma koostööpartneritega kutsub kõiki veetma Eesti sünnipäeva seekord Eesti idapiiril - kas Narvas paraadil või Aidu Veespordikeskuses, kus toimub Vabariigi aastapäeva uisusõit. Seiklusi jätkub nii mäe otsa, vee peale, maa alla kui ka puude latvadesse.

 • Wellfest ootab Saaremaale lõõgastuma

  Wellfest ootab Saaremaale lõõgastuma

  18.02.2015

  2.–8. märtsini saab Kuressaarest Eesti spaapealinn, teist korda leiab aset hea elu festival Spaaremaa Wellfest. Sel korral võetakse teemadena luubi alla Kuressaare kuurort 175 ja mudateema ning spordipealinn Saaremaa. Kuurordiaasta väärikaks tähistamiseks muutub märtsi esimesel nädalal talvekuurordi keskuseks Kuressaare raekoda, kel on sel aastal 345. sünnipäev.

 • Viimsi ettevõtted avasid ühise infoportaali VisitViimsi.com

  Viimsi ettevõtted avasid ühise infoportaali VisitViimsi.com

  18.02.2015

  Viimsi ettevõtjad on tulnud välja ühise veebiväravaga VisitViimsi.com. Portaal tegutseb infokeskusena, et tutvustada Viimsit põneva sihtkoha ning väärika elukeskkonnana.