Puhka Eestis aktiivselt

Eestit tutvustavad trükised

Eestit kui reisisihti tutvustavad trükised on eelkõige…

Loe lähemalt

Parimad puhkusepaketid Eestimaal. Vaata kõiki pakette!
 • Esimene Saaremaa Toidufestival toimub 8.-14. septembril

  Esimene Saaremaa Toidufestival toimub 8.-14. septembril

  26.08.2014

  Saare maakonnas on alguse saamas uus ja põnev sügisene ettevõtmine Saaremaa Toidufestival 8-14.09. Viimastel aastatel on tõusnud kohaliku toidu osatähtsus nii kaupluselettidel kui meist igaühe toidulaual. Üha rohkem on kuulda uutest põnevatest toodetest. Saare maakonnaski on pidevalt uusi toiduga seotud ettevõtmisi või toimetamas uusi toitlustusteenuseid pakkuvaid ettevõtjaid. Kõike seda arvesse võttes otsustas SA Saaremaa Turism koos heade koostööpartnerite ja Kuressaare linnaga elavdada maakonna sügisest kultuurikalendrit ning korraldada Saaremaa Toidufestivali.

 • Uus teater Teatro Poetico tuleb koos Draamaga

  Uus teater Teatro Poetico tuleb koos Draamaga

  25.08.2014

  Tartus avatakse 1. septembril festivali Draama raames uus teater nimega TEATRO POETICO, mis sünnib, elab ja sureb festivali tarbeks. Teatro Poetico, mille koduks saab Tartu ülikooli vana kirik aadressil Jakobi 1, kavas on üksnes esietendused – kõiki kuut uuslavastust mängitakse festivali ajal vaid ühe korra. Kas mõni neist veel kunagi veel kuskil publiku ette tuleb, ei ole praegu teada.

 • Väinamere pileteid saab nüüd nutikalt osta

  Väinamere pileteid saab nüüd nutikalt osta

  18.08.2014

  Väinamerel liiklevate parvlaevade pileti- ja läbipääsusüsteeme haldav Tuule piletikeskus on ühele poole saanud nutika lahendusega. Valminud on spetsiaalne rakendus ehk äpp, millega nutitelefonitsi endale mugavalt ja kiiresti laevapilet soetada.

 • Vanamõisa käsitöölaat võlub Eesti toiduga Vaata multimeediat (4)

  Vanamõisa käsitöölaat võlub Eesti toiduga

  18.08.2014

  23. augustil 2014. aastal avatakse Vanamõisa käsitöölaada raames juba kolmandat aastat Eesti Toidu Telk, kus Eesti väiketootjatel on suurepärane võimalus müüa oma talu- ja mahekaupa.