Black Food Festival paneb kokad suuremalt mõtlema

Allikas: Black Food festival

Black Food Festival paneb kokad suuremalt mõtlema

Selle aasta 17. septembril toimub Eestis taaskord toidufestival Black Food Festival, mis toob kahtlemata toidufestivalide sekka värskust ning paneb andekad kokad leiutama uusi ja põnevaid roogasid. Kogu pakutav toit on musta värvi.

Maailmas on musta toidu festivali peetud juba mõnda aega. Igas linnas on festival veidi isemoodi ja see meenutab nagu mõnda videomängu — kõikjal on midagi uut ja ootamatut. Tallinnas toimus Black Food festival esimest korda 2019. aastal.


Nagu nimigi ütleb, on kogu üritus pühendatud mustale toidule. Korraldajad soovivad külastajaid harida vähem tuntud musta värvi toiduainete osas ja anda inspiratsiooni. Lisaks huvitavale mustale toidule pakutakse külastajatele ka mõnusat meelelahutust - näha saab Toidufilmide Festivali menukeid, kavas on avada töötubasid nii täiskasvanutele kui lastele, sinna kõrvale ka kübeke musta huumorit.

Loomulikult ei saa must elustiilifestival üle ega ümber Eesti disainist ja sisustuselementidest, mis on stiilselt esindatud. Mis siis muud, kui tuleb kohale tulla!

Viimati muudetud: 29.04.2022

Teema: Söök, Jook ja Ööelu