Otsi endale sobiv majutus

Mereäärsed puhkekeskused ja spaad pakuvad palju võimalusi lõõgastumiseks, vaba aja veetmiseks ning sealt saad tellida ravieesmärgiks sobivaid protseduure, näiteks mudavanne, soolaravi ja palju muud.

Populaarseimad spaa- ja tervisekeskused asuvad Pärnus, Haapsalus, Kuressaares, Narva-Jõesuus, Tallinnas ja Värskas. Viimane neist on muuhulgas tuntud oma mineraaliderikka vee poolest.

Kõik tuntud spaad pakuvad majutust, toitlustust, erinevaid terviseprotseduure, saunakasutust, trenni- ja veespordivõimalusi ning loomulikult luksuslikke spaahooldusi. Paljude spaade juures tegutsevad ka nahaarstid ning taastusravi spetsialistid, rääkimata ilusalongidest.

Spaa- ja tervisekeskused pakuvad lõbusat võimalust puhkuse nautimiseks, kus lisaks kehahooldusele kantakse hoolt ka vaimu eest.

Spaapuhkust on lihtne ühendada linnareiside, rannapuhkuse ning isegi talispordiga. Pole midagi lõõgastavamat kui jalgsi-, ratta- või suusaretk maapiirkonda, millele järgneb kuum saun, massaaž ja gurmeeõhtusöök.

Paljud inimesed lendavad Eestisse, et veeta oma kallimaga romantiline nädalavahetus luksuslikus spaas. Proovi seda ka ise - meie spaad on kõrge kvaliteediga ja mugavad!

Spaapuhkus on lõbusaks vahelduseks ka lastega perekondadele: veepargid ja basseinid on olemas enamikus spaades ning mitmetel neist on olemas ka mänguväljakud ja laste päevahoiu teenused. Laste jaoks on olemas erilised lõbusad protseduurid nagu mullivannid, lõbusad massaažid, seiklusrikkamad soola- ja külmakambrid ning palju muud. Küsi erinevate teenuste kohta broneeringut tehes.