Eesti maastikud on vaheldusrikkad ning linnu- ja loomariik seetõttu väga mitmekesine. Tänu nelja aastaaja värvikatele meeleoludele on looduspuhkus Eestis alati põnev ettevõtmine.

Kevadine ja sügisene Lääne-Eesti  on  linnuvaatlejate paradiis  -  Eestist rändab läbi  miljoneid veelinde. Kevadine suurvesi  kujundab põnevaks Soomaa rahvuspargi maastikud – kanuuga saab siis sõita mitte vaid teedel ja metsade all vaid koguni toas!  

Suvi on parim aeg metsas matkamiseks, kalapüügiks, veeturismiks ja ka supluseks meres, jões või järves. Uudista meteoriidikraatreid, naudi valgeid öid ning ära unusta külastamast meie kadakasi saari! Sobiva ööbimispaiga võid leida RMK metsaonnidest ja telkimisplatsidelt.

Sügisel kutsuvad rabamaastikud ning talv on väga mõnus aeg loomavaatluseks, räätsa-, uisu- ja tõukekelgumatkadeks ning suusatamiseks.  Peale esimesi suuri külmasid tasub kindlasti vaatama minna  meie jugade alla tekkivaid jäälosse.

Eesti loodus ja kultuuripärand on tihedalt seotud – lisaks looduse vaatlemisele külasta kindlasti meie mõisaid,  ajaloolisi rannakülasid ja muuseume. Kasuta ka aktiivse puhkuse võimalusi ning lõõgastu meie Spaa’des.