Energia Öko-Spa

Kauni Navesti jõe kaldal asuv puhke-, seminari-, sauna- ja majutuskoht on elamus just Teile, kui tahate nautida looduslähedast eluviisi meie esivanemate traditsiooniliste tarkuste põhjal.  

Lubage endale lõõgastav ja tõhus spaa-elamus kohapeal ökoloogiliselt kasvavatest ravimtaimedest koos savi, turba ja naturaalsete taimeõlidega.  

Vannid, mähised ja massaažid toetavad organismi loomulikku ja terviklikku toimimist. Kõik kasutatav on looduslik ja värske ning valmistatakse just Teile vahetult enne hooldust.

Heaolu on täiuslik ja kõik meeled kogevad positiivset energiat, rahulolu ja lõõgastust.

Omadused

Asukoht

Vihi küla, Suure-Jaani vald, Viljandi maakond

Ligipääsujuhend

Teejuht Tallinnast: Tallinnast-Tartu maanteed sõites ja möödudes Mäo ristmikust näitab peagi teeviit paremale Viljandi. Pöörata Viljandi suunale ja sõita kuni näitab teeviit paremale “VÄNDRA 40km, SUURE-JAANI 8 km”. Parempööre ja sõida otse kuni algab Vihi küla, edasi kuni näitab teeviit paremale ”ENERGIATALU 0,3, VIHI TEABETUBA 0,3”. Pööra paremale ja jõuad kohale.
Teejuht Tartust: Tartust Tallinna poole kuni Põltsamaani.
Edasi sõita Põltsamaa kaudu Võhma suunal Tallinn-Viljandi maanteeni. Pöörata Viljandi suunale ja sõita kuni näitab teeviit paremale “VÄNDRA 40km, SUURE-JAANI 8 km”.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Sõiduautoga
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ekskursioonibussiga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Vihi

Koordinaadid

58°34'57''N 25°22'41''E | Laadi alla GPX fail