Visit Estonia + Visit Finland = rõõmsad USA reisikorraldajad

Allikas: Visit Estonia

6. juuli 2022

Visit Estonia ja Visit Finland tutvustasid Põhjamaade reisivõlusid ühisel jõul USAs! Üritus toimus Los Angeleses Beverly Hillsis, esinesed Soome peakonsul Los Angeleses Okko-Pekka Salmimies, Visit Finlandi esindaja Heli Mende ja Visit Estonia B2B projektijuht Agnia Nast. Korraldajaks oli Visit Estonia lepinguline partner Arena Destination Marketing.

„Eesti ja Soome on edukalt eri turgudel koostööd teinud, USAs täiendame teineteist suurepäraselt, andes põhjust kaugelt tulijatele regiooni kauemaks jääda. Tänu mugavatele laevaühendustele on programmide kokkupanekul piiramatuid võimalusi!" ütles B2B projektijuht Agnia Nast. Traditsiooniks on saanud jaanipäeva tähistamine USA reisikorraldajatega, kuna nii Eestil kui ka Soomel on just siis aasta pikemad ja kaunimad pidustused. „Jaanipäevaüritus haakub hästi ka meie brändistrateegiaga tutvustada kultuuri ja loodust. Ameeriklased on loomult uudishimulikud ja kogevad hea meelega uut, seepärast on juba ka selle aasta üritus tekitanud palju päringuid. Samuti loovad sellised ettevõtmised praegu juurde meelerahu, et reisimine meie piirkonda on turvaline," kirjeldas Agnia.

Kokku võõrustasid Eesti ja Soome ligi 50 USA reisikorraldajat, soovijaid oli rohkem kui kohti ja mitmed pidid jääma ootama järgmisi üritusi. Jaanipäevatraditsioonide esitlemise kõrval olid kõne all aktuaalsed teemad Eestis ja Soomes, uuest turismiatraktsioonid, muidugi Michelin. Sama reisi ajal esitles Agnia Eestit veel kahes suuremas USA reisibüroos, ProTravel/All Star/Tzell ja Mansour Travel, ning tutvus suurbüroode agentide töömustriga.

„Turismiturundus koostöös soomlastega on hästi käivitunud: oleme mõlemad oluliste reisikorraldajate võrgustike Virtuosos ja USTOA liikmed, detsembris plaanime rääkida ameeriklastele jõulutraditsioonidest ning tuleval aastal plaanime ühist roadshow'd kolmes linnas koos Eesti ja Soome ettevõtetega," võttis Agnia kokku.