public.homepage.logo
Saatejuht Maggie RulliAllikas: Visit Estonia

Eesti jõudis USA telesaatesse „Good Morning America“

Hommikusaate otse-eetris näidati erinevaid Eesti paiku
Anu Villmann

Anu Villmann

Visit Estonia turismiinfo koordinaator

Jaaninädalal väisas Eestit Ameerika Ühendriikide telekanali ABC News saate „Good Morning America“ võttetiim eesotsas saatejuhi Maggie Rulliga, et filmida erinevaid Eesti paiku ja teha siit otselülitus populaarsesse USA hommikusaatesse. Eestile kohaselt kostitas ilmataat kaugeid külalisi mitmekesise ilma ja emotsioonide virvarriga, saatetegijad said tunda nii meie vihmavalinguid, lõõtsuvat tuult kui päikeselõõska.   

Visit Estonia välismeedia juhi Jana Kutšinskaja sõnul pidid ameeriklased algsete plaanide kohaselt minema Saaremaale, ent kuna nende lend Münchenist tühistati, tehti reisikava kiirelt ümber.

Eestis ülesvõetud reisisaate teemaks on destination duping, mis maakeeli tähendab, et reisijad otsivad populaarsetele ning kallitele sihtkohtadele alternatiive. Ja Eesti on hea alternatiiv Skandinaaviale! "Saate täpne nimi on „Bucketlist Traveling on a Budget! Kolmapäeval, 19. juunil, mil ladistas korralikult vihma, käisime Viru rabas matkamas ja vihmaga ujumas . Aga neile väga meeldis! Päeval Taju piknik ja õhtul Iglupark ühes saunaga. Erilistest majutuskohtadest külastas võttetiim ÖÖD Hotelsit Laherannas ja ülejäänud aeg uudistati Tallinna vanalinnas. Reedel, 21. juunil kella 14.30 paiku tegid ameeriklased ABC News kanali hommikusaates otseülekannet Tallinnas Raekoja platsilt, kus taustaks tantsisid rahvatantsurüma Pääsuke tantsijad. Lisaks otse-eetris toimuvale näidati, mida võttetiim oli kahe päeva jooksul Eestis üles filminud," rääkis Kutšinskaja.

Anu Villmann

Anu Villmann

Visit Estonia turismiinfo koordinaator