Soome kõige popim räpibänd Teflon Brothers tutvustab koostöös Visit Estoniaga Soomes Eesti linnu

Allikas: Visit Estonia

16. juuni 2022

Juuni algul avaldas Soome edukaim räpibänd Teflon Brothers legendaarsest Juice Leskineni loost uusversiooni "Eesti On My Mind" ja lõi käed Universal Music Estoniaga. Ühtlasi ütlesid muusikud pressikonverentsil Eesti saatkonnas Helsingis, et on nüüd Eesti bänd ja kõigist räpparitest said Eesti e-residendid.

„Nägin Teflon Brothersi esinemist sel kevadel Viru hotellis, kui nad andsid siin seitse väljamüüdud kontserti, publikuks puupüsti täis saalid Soome abituriente, kes olid tulnud Eestisse koolilõpureisile. See oli meeletu möll, kogu saal teadis bändi kõigi lugude sõnu peast ja laulis kaasa," ütles Visit Estonia välismeedia juht Kadri Gröön.

Visit Estonia turundusvaldkonna juhi Heili Klandorf-Järvsoo sõnul tekkis idee siis, kui selgus, et bändi loomingulistes plaanides on juba pikemat aega see legendaarne laul taaselustada, Eestiga siduda ja oma muusikavideo Eestis filmida. „Laulu taaselustamisse ega muusikavideo tootmisse me kuidagi ei puutunud, küll aga tegime ettepaneku koostööna tutvustada sotsiaalmeedias põhjanaabritele ka Eesti linnu," selgitas ta. Nii valmiski paralleelselt videote sari „Eesti on kallis" Tallinna, Tartu ja Pärnu kohta.

Teflon Brothersi tõlgendust Eesti linnadest saab jälgida Visit Estonia ja bändi sotsiaalmeediakanalites.

Esimest videot saab näha siin: Visit Estonia presents: Teflon Brothers: "Eesti on kallis" OSA 1: Tallinna

Uusversioon Juice Leskineni loost (kaasa teevad ka soomlaste poolt armastatud Eesti hokilegend Siim Liivik ehk Märkä-Simo, mõlemal pool lahte tuntud Anu Saagim, Kohver ansamblist 5MIINUST ning TalTechi tantsutüdrukud.

Bändi sotsmeediakanalid:
Teflon Brothers IG 
Teflon Brothers FB
Teflon Brothers Youtube 
Teflon Brothers Spotify 
Universal Music Finland IG & FB