E-õpe Vene turismiprofessionaalidele

Allikas: Renee Altrov

25. märts 2021

10. märtsil avas uksed venekeelsele turismiprofessionaalile suunatud e-õppekeskond. "Erakordne aasta on nurjanud kahjuks kõik meie traditsioonilised äriüritused. Kohe kui see võimalikuks saab, soovime korraldada vahetuid töiseid kohtumisi, seni tuleb teadmisi pakkuda virtuaalkeskkonnas," ütles Ilona Kbejan, kes esindab Visit Estoniat Venemaal.

Ilona sõnul on e-õppe katvus võimalikult lai: "See on esimene aste neile, kes Eestiga soovivad tutvuda ja värskendus kõigile, kes juba Eestit kui reisisihti müüvad. Reisikorraldajad Peterburist ja Moskvast juba tunnevad meid ja meie toodet, aga tahtsime kaasata ka regioone. Peale Venemaa osalejate ootame e-õppesse ka SRÜ riikide venekeelseid proffe."

E-õpe valmis koostöös professionaalse B2B meediapartneriga Tourbusines, kes lisaks koolitusele tegeleb ka profiuudiste vahendamisega, ülevenemaaliste workshop'ide korraldamisega ja turismiajakirjade väljaandmisega.

Õppeprogramm koosneb viiest osast, mis tutvustavad Eestit kaunite fotode ja mahlakate tekstidega, keskkonnas on raamatukogu allalaetavate reisijuhtide ja kaartidega ning videosaal värskemate Eestiti tutvustavate videotega.

Kursus lõppeb väikese eksamiga, iga lõpetaja võib välja trükkida Eesti eksperdi tunnistuse. Kõik osalejad võtavad osa loosist, mille peaauhinnaks on kolmepäevane reis Eestisse ja palju toredaid Eesti meeneid.

E-õpe venekeelsetele proffidele kestab kuni 31. augustini. Lisaks on ettevalmistamisel venekeelne veebileht turismiporfessionaalile meie visitestonia.com keskkonnas, mis stardib aprilli alguses.

Vaata lähemalt: Онлайн-академия «Эстония» — Виртуально посещаем Эстонию (estonia-learning.ru)

Meeldetuletuseks, et oleme aktiivselt jaganud e-õpet Eesti kohta ka saksakeelsetele reisiproffidele, loe lähemalt: