Ettevõtluse auhind 2023

Allikas: Visit Estonia

Selgusid Eesti suurima ettevõtluskonkursi „Eesti parimad ettevõtted" kategooriate võitjad. 

„Nüüd saavad kaks eraldi konkurssi üheks ja kategooriate võitjatest selgub 4. novembril ka aasta ettevõte," sõnas EASi ja KredExi juhatuse liige Sigrid Harjo ning lisas, et konkurents on tihe ja kategooriate võitjatest peegeldub meie ettevõtlussektori mitmekesisus.„Siiras tänu kõikide ettevõtete tiimidele – teie mõju meie ühiskonna edendamisel on hindamatu ning konkursil saavutatud edu on vaid killuke tunnustusest, mida te tegelikult väärite," sõnas Harjo kõikide korraldajate nimel.

Kategooria "Turismiedendaja" nominendid olid

180 OÜ / Restoran 180°
HMP Hotellid OÜ (Radisson Collection Hotel)
Tallinna Sadam AS (Kruiisiterminal)

Kõigi kolme kohta ilmus Delfi Ärilehes ülevaatlik artikkel "Turismi koorekoht annab uued põhjused eestisse tulla"

Aasta turismiedendaja 2023 on HMP Hotellid, kes opereerib Radisson Collection hotelli. Žürii hindas nende puhul kõrgelt, et pandeemia ajal võeti ette põhjalik hotelli renoveerimine. Nii loodi uus kvaliteedistandard kogu sektorile ning selle abil meelitavad nad Eestisse rahvusvahelisi ärituriste.

EASi ja KredExi ühendasutuse ning Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatav Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss toimub tänavu 28. korda.
„Ettevõtluse auhind" on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele.

Konkursil tunnustame silmapaistvaid, leidlikke ja nutikaid Eesti ettevõtteid, kelle järjepidev töö on toonud edu nii ettevõttele, selle töötajatele kui ka laiemalt meie riigile. Võtame aja, et tehtut kokku võtta ja tunnustame ettevõtteid ning nende töötajaid.

Rohkem üldinfot konkursi ja tulemuste kohta