Turismiteenuste story-telling ja B2B digimüügi koolitused mais 2023

Allikas: Ken Oja

Turismiteenuste välisturunduse koolitused - story-telling ja B2B digimüük

Kolm koolitust toimuvad mais 2023. Teemadeks on story-telling digitaalsetes kanalites (inglise keeles), B2B digimüügi põhimõtted ja turismiettevõtte B2B profiili loomine Linkedin'is. Koolitajateks Scott Diel, Tanel Vetik ja Indrek Põldvee. Koolituste eesmärgiks on anda osalejatele ideid igapäevases töös kasutamiseks. Koolitustel osalemise tulemusena on loodud eeldused - teadlikkus ja kompetentsid, turismiteenuste ja -toodete atraktiivseks pakkumiseks välisturgudele digitaalsetes kanalites.

Koolitused toimuvad Tallinnas:

 • 11. mai 2023 - story-telling digitaalsetes kanalites (inglise keeles), Scott Diel 
 • 18. mai 2023 - B2B digimüügi põhimõtted, Tanel Vetik
 • 30. mai 2023 - B2B müük Linkedin'is, Indrek Põldvee

Koolitustele on oodatud kõik ettevõtted, osalemine on  tasuta. 
Osaleda võib nii ühel kui ka kõigil koolitustel, ühest ettevõttest võivad erinevatel koolitustel osaleda erinevad inimesed.

11.05.2023. Story-telling digitaalsetes kanalites

18.05.2023. Turismiettevõtte B2B digimüük - välisturgude strateegia, SEO alused, analüüs ja mõõdikud

30.05.2023. Turismiettevõtte B2B müük Linkedin'is

Koolitustele registreerimine

Koolitusel osalemine on tasuta, ootame igast ettevõttest osalema ühte inimest. Registreerimine on avatud kuni 4 päeva enne koolituse algust.

Koolitajad

 • Scott Diel
  Scott Diel on mitmekülgne jutuvestja, kes loob erinevat tüüpi sisu - sotsiaalmeedia, ajaveebi postitused, ajakirjad, uudiskirjad, videod, ettevõtetele üle Euroopa. Ta on kirjutanud libretosid kuuele ooperile, mis on lavastatud Londonis, Hongkongis ja New Yorgis. Eestis on ta avaldanud kaheksa pseudonüümi Vello Vikerkaar all kirjutatud raamatut ning panustab aeg-ajalt ajakirjade Edasi ja Kalale sisusse (ta armastab kalastamist). Ta alustas oma karjääri TBWA Advertising'us New Yorgis, kus ta töötas luksusbrändidega nagu Evian water ja Brooke Marine Yachts. Scott omab bakalaureuse- ja magistrikraade Ameerika Ühendriikide ülikoolidest. Viimased kaks aastat on ta õpetanud sisuloome kursust Estonian Business Schooli nanokraadi programmis.
 • Tanel Vetik
  Tanel Vetik on digiturunduse teenust pakkuva ettevõtte Onte Digital asutaja ja juht ning digiturunduse strateegiate koolitaja. Ta aitab ettevõtetel leida parima digiturunduse strateegia lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning annab nõu kõige tõhusamate kanalite valikul ning sõnumite seadmisel.
 • Indrek Põldvee
  Indrek Pöldvee on oma ala ekspert ning löi LinkedlnKoolitused.ee ehk B2B Growth OÜ selleks, et öpetada ja suunata ning üheskoos viia Eesti ettevötlus uuele tasemele. Ta avastas, et Eestis ei ole palju Linkedlni koolitajaid vöi asjatundjaid. Ta möistis kui oluline see B2B vörgustikuna on ning soovis, et köik Eesti ettevötjad, kes vähegi tahavad rahvusvaheliselt äri teha, saaksid selle völudest aru ja oskaksid neid maksimaalselt ära kasutada. Indrek Pöldvee on ettevötluses olnud üle 10 aasta ning on külalislektor Mainoris ja Estonian Business Schoolis.

Koolitused korraldab EASi ja KredExi ühendasutuse turismiosakond koostöös Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojaga.
Koolituste korraldamist rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Koolitustel osalemine on tasuta. 
Osaleda võib nii ühel kui ka kõigil koolitustel. Ühest ettevõttest võivad erinevatel koolitustel osaleda erinevad inimesed.

Info ja küsimuste korral

Ave Pill

ärimudelite ja digitaliseerimise projektijuht

ave.pill@eas.ee

+372 5850 8793