TOP tegevused talviseks linnapuhkuseks Pärnus

Allikas: Getter Koobas, Visit Pärnu

TOP tegevused talviseks linnapuhkuseks Pärnus

Kuidas oleks ühe põneva, ent lõõgastava nädalavahetusega Pärnus? Siin ootavad sind mitmed meeli ergutavad elamused ka talvel. Tegevusi jagub nii peredele kui sõpruskondadele. Veeda päev meisterdades või lõõgastudes ning osale jõuluhõngulistel laatadel. Vahvaid pakkumisi on ka aastavahetuseks!

Jalutuskäik läbi linna ei võta kaua aega ning võimaldab nautida vähem või rohkem karget talvist ilma koos arhitektuuriliste ja looduslike vaatamisväärsustega. Jaluta vanalinnast näiteks Vallikääru, kust teed viivad ikka ja jälle mere või jõeni. Teekonna võid lõpetada rannapromenaadil või rannaniidu matkarajal – sealt ei jää kaugele hotellide restoranid-kohvikud, kust saab kosutuseks mõne kuuma joogi.

Pärnu Tervise Paradiis

Foto: VisitEstonia

Romantikud leiavad hubase peatuspaiga näiteks Tervise Paradiisi Romantic baaris. Linna parimat vaadet merele, õhtuti päikeseloojangulegi, saab nautida ükskõik millise ilmaga. Maitsev jook või kook annab veel lisaväärtust ning nii need argimõtted ununeda võivadki.

Loodushuvilistele leiab Pärnust imelise peatumispaiga Pernova loodusmaja näol. A. H. Tammsaare tänava lõpus asetseb omapärane murukatusega maja, kuhu sisenedes leiad talvistele ilmadele vaatamata ikka rohelust ning võid kohata ka armsaid loomakesi. Väljapanekud pakuvad põnevust nii lastele kui täiskasvanutele.

Pernova loodusmaja talvel

Foto: Pernova Loodusmaja

Pärnu südalinnas asuv Maarja-Magdaleena Gild on hubane pelgupaik sombuste päevade või käreda pakase eest. Töötubades saab meistrite juhendamisel valla lasta oma loomingulise poole. Õpetatakse nii keraamika valmistamist kui näiteks käpiknukkude õmblemist, kuid jooksvalt pakutakse muidki põnevaid töötubasid. Kehakosutuseks pakub Tervisetoidukoda hõrke terviseroogi ning Gildi poest on võimalik soetada meistrite valmistatud käsitöötooteid. Jah, siit saab häid ideid ka jõulukingitusteks!

Julgematele külalistele pakub Pärnu uusi ja huvitavaid põgenemistubasid. Kui oled kunagi mõelnud, mis tunne võiks olla vanglast põgenemisel või kuidas on võimalik põgeneda KGB ohvitseride käest, on CCCP põgenemistoad just õige paik selle teada saamiseks. Novembris avati ka uus põgenemistuba, kus on võimalik osa saada meditsiinilisest eksperimendist – juhul, kui sa ei ole piisavalt kiire, et leida teine pääsetee.

  • Spaakülastus

Pärast kõiki Pärnus kogetud elamusi on kindlasti raske kohe koju tagasi sõita. Vali omale hoopis sobilik majutuspaik ja saad õhtul ning järgmisel päevalgi veel puhata. Mõnus spaakülastus võtab kasvõi korraks maha argielu rutu ning toob uue energialaengu talvistesse pimedatesse õhtutesse. Näiteks Hedon spaahotelli butiikspaas saad nautida tõelist vaikust ning turgutada oma keha erinevate kehahooldustoodetega. Estonia Resort Hotel & Spa spaa- ja saunakeskuses võid enda leida aga justkui rabajärve ääres istumas või eestimaist suitsusauna katsetamas.

ESTONIA Resort Hotel & Spa

Foto: ESTONIA Resort Hotel & Spa
Viimati muudetud: 21.02.2019

Teema: Lääne-Eesti

Soovitame
Uudiskiri