Puhkus algab Tourestilt!

Allikas: Tourest

Puhkus algab Tourestilt!

Järjekorras juba 29. rahvusvaheline turismimess Tourest 2020 toimub 7.-9.02.2020 Eesti Näituste Messikeskuses.

Tourest on rahvusvaheline turismimess Eestis, mis pakub erinevaid puhkuse- ja meelelahutusvõimalusi. Kui tavaliselt võib puhkuse planeerimisele minna nädalaid, otsides internetist soodsaid lennupileteid, hea hinnaga majutust ning tegevusi ja meelelahutust reisi sihtkohtades, siis Tourestil teevad selle töö messikülastaja eest koha peal ära parimad turismi- ja meelelahutuse asjatundjad. Mess toob kolme päeva jooksul kokku nii Eestist kui üle maailma ligi 500 eksponenti.

Tourest pakub messikülastajale:

  • inspiratsiooni oma puhkuseplaanide tegemiseks;
  • süstib reisilusti, tutvustades erinevaid puhkuse, aktiivse tegevuse ning meelelahutuse võimalusi erinevates sihtkohtades nii välis- kui ka kodumaal;
  • laiendab silmaringi, tuues huvilisteni uued ja põnevad reisisihtkohad ning erinevad reisiseiklused läbi tuntud inimeste reisikogemuse.

Tourestilt leiab endale reisi- ja puhkuseideid nii Eestist kui ka välismaalt. Eelmise aasta üllatusriigid olid Guatemala ning Turksi ja Caicose saared. Kindlasti saab ka seekord olema palju erinevaid pakkumisi väga erinevate puhkusevõimaluste otsijatele. Puhka Eestis hallist leiab messikülastaja kogu Eesti nagu „peo peal“, sest siin on oma parimate ja põnevamate puhkusepakkumistega ja pidurüüs esindatud Eesti maakonnad. Maitseelamusi pakub Eesti Toidutee, kes loob võimaluse rännata läbi erinevate kohalike toidupiirkondade. Uhkelt on esindatud ka Eesti toidupiirkond 2019, milleks on Vana Võromaa Uma Mekk.

Messi peahallis asuvad ka jutualad ,,Reisiklubi’’ ja ,,ReisiABC’’. Reisiklubis algab “uus reis igal täistunnil ning ReisiABC võtab pinged maha – siit saab väärt nõu kõige osas, mida reisi planeerides vaja on.

Lisaks puhkuse ja aktiivse tegevuse pakkujatele leiab Tourestil ka erinevaid tugiteenuseid reisikindlustusest kuni uue kohvrini välja. Tourest on suur puhkusevalikute kaubamaja, kus külastaja saab mugavalt oma puhkuseplaanidele raamideta täislahenduse.

Sel korral leiavad omaniku oksjonite põnevad auhinnad.

Messile sissepääs on tasuta! Laadi alla tasuta kutse siit. Lisainfo kodulehelt tourest.eu.

Viimati muudetud: 17.06.2022

Teema: Tallinn