Öömaja keset loodust

Allikas: Enterprise Estonia

Öömaja keset loodust

Looduspuhkust veetes saad lisaks keskkonnasäästlikele tegevustele otsustada keskkonnasõbralikke põhimõtteid arvestava öömaja kasuks. Enamik Rohelise Võtme tunnustusega majutuskohti on täna veel suured hotellid linnades, siin aga toome välja roheliselt toimetavad majutused keset Eesti puhast loodust.

Haanjamehe Talu

Võru maakond, Vakari küla

Puhkust ja pidu - neid leiad Haanjamehe talust! Haanjamaa kuplite vahel asuv Haanjamehe talu on parim peatuspaik Sinu elu tähtsündmuste tähistamiseks. Talus on seitse stiilitundega renoveeritud taluhoonet, külakiik ning võimalused vaba aja veetmiseks. Kui vanadel eestlastel olnuks motellid, oleks parimad neist olnud just sellised.

Loe edasi

Päikese Puhkemaja

Saare maakond, Kuusnõmme küla

Privaatne ja hubane palkmaja asub keset imelist loodust ja vaikust. Siin lõõgastud, unustad argipäeva ja täidad end positiivse energiaga.  Maja on valgusküllane ja avar, varustatud kõige vajalikuga muretuks puhkuseks. Lõõgastust pakub puuküttega saun ja kümblustünn. Õdusa meelolu loob kamin.  Teeme koostööd kohalike elanike ja ettevõtetega pakkudes aktiivse puhkuse võimalusi ja lisateenuseid, arvestades puhkajate soove.  Päikese puhkemaja on suurepärane koht põgenemiseks argimuredest. Seda toetab asukoht erilise auraga Saaremaal, merelähedus ja imeline loodus. Sobib inspiratsiooni ammutamiseks.  

Loe edasi

Lehtla puhkemaja saunamajaga

Saare maakond, Atla küla

Kõigi mugavustega puhkemaja, imepärane looduskeskkond ja täielik privaatsus teevad Lehtla puhkemajast ideaalse puhkekoha neile, kes tahavad põgeneda linnakärast, eemale tsivilisatsioonist. Meri asub puhkemajast vaid kiviviske kaugusel. Siin on parimad võimalused matkata kilomeetreid mööda inimtühja rannaäärt. Rannikult on ka tihti palja silmaga võimalik näha hülgeid. Puhkemaja pakub Teile öiget saare sauna, karastavat külmavee tünni ja täielikku rahu. Tule ja naudi!

Loe edasi
Siin on turvaline

Kubija hotell-loodusspaa

Võru maakond, Võru

Tervis puhtast loodusest! Elu on muutumas üha kiiremaks. Ometi on elule mõtte ja sisu andmiseks vaja rahu ja vaikust. Süvenemist. Endaga olemist. Võimalust nautida just seda hetke, mis parasjagu käes. Me hindame rahu. Aitame hooliva ja asjatundliku teeninduse, vaikuse ja kauni loodusega Sul seda leida. Nauding rahust ja vaikusest! Kubija hotell-loodusspaa Võrumaal on ka suurepärane koht seminaride pidamiseks, sest maaliline loodus inspireerib eriti lennukaid ideid. Peale tegusat päeva saab kosutada ennast hellitavate hoolitsustega loodusspaas või lõõgastuda spaa- ja saunakeskuses. 

Loe edasi
Siin on turvaline

Maidla loodusvilla Kaseke

Rapla maakond, Maidla küla

Unikaalne hotell Nature Villa Kaseke pakub külastajatele privaatset elamusmajutust, kus on võimalik kogeda imelisi vaateid hubases ent luksuslikus ning ainulaadses villas, mille on disaininud arhitekt Mari Hunt. Nature Villa asub Raplamaal, vaid 50 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast. Läbi ajaloolise Maidla mõisa pargi juhatame külalised imelisse Nature Villasse, mis asub eraldatud looduses. See kaasaegne klaasmaja Kaseke on loodud spetsiaalselt kaskede vahele ning aitab külastajal end "välja lülitada". Öö Nature Villas sisaldab ka imemaitsvat hommikusööki ning tuuri Maidla Mõisa kompleksis.

Loe edasi
Viimati muudetud: 05.06.2020

Teema: Rohelisele reisijale, Loodus

Eesti helide viktoriin | Puhka Eestis