7 romantilist kohta, et avaldada armastust

Allikas: Marek Metslaid

7 romantilist kohta, et avaldada armastust

Olles koos oma kõige kallimaga, pole kohal mingit tähtsust – iga paik tundub parim! Kuid vahel on väga erilise küsimuse jaoks vaja ka väga erilist paika.

Oma armastatule abieluettepaneku tegemine on üks raskemaid asju üldse. Proovime olla abiks unelmate koha leidmisel selleks tähtsaks toiminguks. Isegi kui ettepaneku tegemiseks ei ole veel õige aeg, sobivad need 7 romantilist paika imeliseks kohtamiseks.

Kas oled nõus?

Foto: Mart Vares

Osmussaar

Osmussaar on Eesti looderannikul asuv pisike saar, mis oli kunagi koduks rannarootslastele. Saarele viib Dirhami sadamast väikelaev Arabella ja kapten isiklikult vastutab reisijate heaolu eest. Siin on ainulaadne loodus, pankrannikul kõrguv tuletorn, rahnud, kadakad ja kalarikkad järved, rahu, vaikus ning tuulekohin, et avastada enda jaoks täiesti uus maailm.

Jalutades käsikäes

Foto: Marleen Valdma

Villa Mon Repos Kadriorus

Jalutage käsikäes läbi Kadrioru Versaille'i stiilis lossipargi selle mereäärsesse serva, kus paikneb Villa Mon Repos. See võluva interjööriga restoran on kuulus oma muinasjutulise siinse piirkonna kuldajastust inspireeritud menüü ja maitseelamuste poolest. Juba 1921. aastal avas siin uksed restoran-kasiino Villa Mon Repos, mis muutus kohaliku eliidi seas tänu kõrgetasemelisele köögile ning suurejoonelisele kabareeprogrammile kiiresti populaarseks. Minge ka vaatetorni ning nautige kaunist vaadet Kadriorule ja merele.

Närvekõditav servakõnd Tallinna Teletornis

Foto: Tõnu Tunnel

Tallinna Teletorn

Tallinna teletornis on Põhja-Euroopa kõrgeim vaateplatvorm, mis asub 175 meetri kõrgusel maapinnast. Panoraamvaadet Tallinnale ja selle ümbrusele võib nautida Teletorni restoranis, kuid seiklusjanusemad paarid saavad minna veelgi kaugemale. Kui tahad teha tõeliselt meeldejääva üllatuse, küsi jah-sõna siis, kui olete vaateplatvormi serval.

Üheskoos looduses

Foto: Mart Vares

Tori põrgu

Pärnu lähedal Tori jõe kaldal asub müstiline liivakivist koobas. Kohaliku legendi järgi oli koopas põrgu sissepääs ning sellega on seotud palju rahvajutte ja muistendeid. Kuid vaatamata oma hirmuäratavale nimele, on koht vägagi maaliline ning sobib suurepäraselt käe ja südame pakkumiseks. Võtke kaasa küünlad ja piknikukorv ning juba asukoht ise teeb sündmuse unustamatuks!

Art noveau romantika

Foto: Toomas Tuul

Loojangupäike Pärnus

Mereäärne Pärnu on alati romantiline, kuid erilised hetked leiad Villa Ammende'st. Tellige õhtusöök kahele, nautimaks unustamatut päikeseloojangut villa tornis, vaid kiviviske kaugusel kaunist liivarannast. Siin on ka luksuslik hotell, kus veeta kogu pikk nädalavahetus.

Maailma tipus

Foto: Martin Mark

Suure Munamäe vaatetorn

Nagu me kõik teame, on Suur Munamägi nii Eesti kui Balti riikide kõrgeim punkt ja asub 318 meetri kõrgusel merepinnast. Torni tipus olete veelgi 29 meetrit kõrgemal ning saate nautida hingematvaid vaateid ümbritsevatele Lõuna-Eesti metsadele, koguni 50 kilomeetri kaugusele. Küsi see jah-sõna just siin, Eestimaa tipus!

Sõrve säär

Sõrve säär on neem Sõrve poolsaare lõunatipus ning Saaremaa kõige lõunapoolseim punkt. Sääretipp on lähemal Lätile kui Eesti mandriosale ja pakub omaette olemist paaridele, kes soovivad jagada erilisi hetki ainult üksteise ja loodusega.