Tallinna ööelu – vaata, kuhu võiks minna!

Allikas: Kairi Tähe

Tallinna ööelu – vaata, kuhu võiks minna!

Öös on asju! Tallinn ei suiku ööseks unele, vaid otse vastupidi – linnas läheb käima korralik melu ja lust. Tahaksid oma silmaga vaatama minna? Siit leiad teemade kaupa lahedaid baare, klubisid ja niisama "chillimise" kohti, mis hetkel pealinnas popid on.

Ööklubid

Disco-fännid seavad sammud teadagi kuhu – klubisse. Need neli suurimat ja väärika ajalooga ööklubi asuvad kesklinnas ja on hinnatud nii kohalike kui turistide poolt. Kusjuures nendes võib korraldada ka firmaüritusi ja muid tähtpäevi.

Vanalinna kokteilibaarid

Kui ööklubi ja tants pole sinu esimene valik, aga välja tahaks minna, siis külasta näiteks mõnda kokteilibaari – seal on head joogid, üldjuhul mürtsub muusikagi taustaks ja saab mõnusasti sõpradega aega veeta. Need neli on ilmselt ühed tuntuimad.

Kokteilibaarid väljapool vanalinna

Ajalooliselt on Tallinna ööelu keskuseks olnud ikka vanalinn, kuid nüüd on hilisõhtune ajaveetmine oma piire kõvasti laiendanud. Kas oled neid nelja baari külastanud?

Elava muusikaga baarid Tallinnas

Elava muusika kuulamine on märksa teine elamus kui kõlaritest tümpsuv heli. Õnneks sellistest baaridest pealinnas puudust pole – need neli on vaid jäämäe tipp. Mine kuula head muusikat koos mõnusa kokteili ja söögiga.

Kuhu minna õlut jooma?

Käsitööõllede tootmine ja mekkimine on Eestis plahvatuslikult kasvanud. Õllele on pühendatud Eestis lausa oma festival – Tallinn Craft Beer Weekend. Paljud baarid pakuvad kohapeal pruulitud või mujalt maailmas toodud eriõllesid.

Hipsterbaarid ja omapärase iseloomuga kohad

Mis kohad on alati rahvast täis? Muidugi Põhja-Tallinnas asuvad baarid – käi läbi Telliskivi ümbrus, kiika Põhjala tehase või Kopli naabrusesse. Kui sind hipsterlus ei köida, otsi üles niisama huvitava karakteriga paigad, näiteks Eesti ainus Depeche Mode'ile pühendatud baar.

Veinibaarid

Veinis pidavat peituma tõde! Kui seda otsid, mine käi läbi Tallinna uhkeimad veinibaarid, kust avaneb ilus vaade linnale ja millel on rikkalikud joogikaardid – iga maitse jaoks on midagi pakkuda.

Viimati muudetud: 21.06.2023

Teema: Tallinn, Söök, Jook ja Ööelu