Telliskivi Loomelinnak

Endises tööstuskompleksis paiknevast Telliskivi Loomelinnakust on saanud üks linlaste armastatuimaid vaba aja veetmise kohti. Tegemist on Eesti suurima ja omanäolisema loomekeskusega - siin asuvad sajad loomefirmad, vabaühendused ja startup'id. Kõigile on avatud auhinnatud ja eriilmelised söögikohad, Eesti disainile keskendunud poetänav, galerii ning kolm teatrit!

Telliskivi Loomelinnakus toimub ligi 500 kultuurisündmust aastas, iga laupäev leiab aset kirbuturg. Linnaku südames asub Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud uue ajastu muuseum Fotografiska Tallinn. Loomelinnakus asub ka 12 eri rahvusest kunstniku poolt loodud suurejoonelist graffitiseina. Kuidas need maalid tekkisid ja millest need jutustavad? Sellest saad teada tänavakunsti ekskursioonil.

Endises tööstuskompleksis paiknevast Telliskivi Loomelinnakust on saanud üks linlaste armastatuimaid vaba aja veetmise kohti. Tegemist on Eesti suurima ja omanäolisema loomekeskusega - siin asuvad sajad loomefirmad, vabaühendused ja startup

TripAdvisori hinnang
Põhineb 293 arvustusel | Kirjuta arvustus

Omadused
Uudiskiri