public.homepage.logo
Mida teha talvel?Allikas: Brand Estonia

40 ideed, mida pimedal ajal teha

Variante on palju – pole võimalik, et sa siit endale sobivat ei leia.

Tallinna vanalinn on talvel päris lahe paik

Pimedal ajal on ilmselt põnevam võtta seal giidiga ekskursioone, et näha kummitusi ja kuulda sealseid legende või hoopis teha romantikat küünlavalgel.

Söö head hooajalist toitu

Teadupoolest oskavad eestlased hästi toitu sisse teha: marineerida, fermenteerida, kuivatada ja muudmoodi säilitada. Naudi seda ka restoranides:

Mine õhtul sõpradega välja

Ööd on siin mustad, aga selle eest melu täis. Meil leidub palju populaarseid kohti, kus on tore seltskond, head maitsed ja huvitav atmosfäär.

Laadi end kultuuri täis

November on PÖFFi kuu ja filmimaailma paremik tuuakse meile koju kätte. Lisaks võiks minna ka ooperisse, nautida jazzmuusikat või vaadelda kunsti.

Otsi adrenaliini!

Korralik närvikõdi võib seest soojaks teha küll. Need siseruumides harrastatavad alad mõjuvad hästi nii füüsisele kui tujule:

Mõnule spaas

Millegipärast on inimloomus juba selline, et soojus (nii sauna kui vee näol) tõmbab enda poole, teeb tuju heaks ja lõõgastab.

Spordi õues

Õues olemine on ju kasulik: võtab pinged maha, tekitab õnnetunnet, lisab energiat. Teate ju küll.

Mine pimedas loodusesse

Valgustatud linnapargid on kihvtid! Julgematele soovitame aga minna laternamatkadele metsa või rabadesse.

Mine sauna!

Lase soojus kontidest läbi, siis on lihtsam ka külma taluda. Välismaalt käiakse lausa vaatamas, kuidas see suitsusauna asi meil käib. Proovi ka ise!

Mine ebatavalisele ekskursioonile

Igavad ekskursioonid on minevik! Nüüd saab minna paikadesse, millest ei osanud undki näha. Põnevad lood, legendid, lagunenud hooned ja võigas ajalugu

Loe veel