Whisper Sister kokteilibaar

Pärnu maantee 12, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Speakeasy-kokteilibaar Whisper Sister on üks hästi hoitud saladus, silti pole väljas ja uks tundub pealtnäha olevat avalikkuse jaoks suletud... Teadlikumad ei lase aga ennast sellest häirida.

1920ndate New Yorgist inspireeritud õhustiku ja autentse ning ajastutruu olekuga kohas saad nautida erilist elamust ning nii uusi lemmikuid kui aegumatuid klassikuid põnevast kokteilimenüüst.

Tallinna baar Whisper Sister on oma nime saanud "flapper slängi" sõnastikust ning viitas naisele, kes pidas taolist joogikohta.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–neljapäev, pühapäev 19:00 - 00:30
Reede–laupäev: 19:00 - 02:30

Omadused
  • WIFI

  • Söök-jook

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Viru väljak
Rong: Balti jaam
Tramm: Viru
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
Lauren R

Lauren R

Hard to find speak easy

After you eventually find this speakeasy bar...took us a few times after walking up and down the same part of the street..you will be taken into a beautifully decorated and charming speakeasy bar...

10V3W1N5

10V3W1N5

Good but hard to find.

Good, but lacks a bit of atmosphere. Annoying that you have to call at the door, especially if you are unaware. Really hard to find, walked round the block like 4 times.

Meri V

Meri V

Unique place

Brilliant speakeasy! I visited here first time and all my expectations was filled. Atmosphere, decorations, staff and coctails was super good! I will be back for sure :D

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis! Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis!