Restoran Tuljak

Restoran Tuljak 50 aastat hiljem on taas avatud!
Eelmise sajandi kuuekümnendatel projekteeritud ja ehitatud nõukogudeaegset tipparhitektuuri pole varem nii põhjalikult restaureeritud - sündinud on üks väga stiilne restoran. Samuti on originaalilähedasena taastatud ka suur terrass, hoonet ümbritsev haljasala, bassein ning jäätisekiosk.    
 
Restorani menüüs on vihjeid ka endise Tuljaku tippaegadele: einevõileib, räim tomatis ja konjakitoru on kokkade osavate käte all tänapäevaseks tembitud.  
 
Saal ja väliterrass mahutavad kuni 300 inimest.
 

Restoran Tuljak 50 aastat hiljem on taas avatud!
Eelmise sajandi kuuekümnendatel projekteeritud ja ehitatud nõukogudeaegset tipparhitektuuri pole varem nii põhjalikult restaureeritud - sündinud on üks väga stiilne restoran.

TripAdvisori reiting
Põhineb 212 arvustusel | Kirjuta arvustus
  • Very good restoran in Tallinn, with a bit retro feeling

    Very good food on the top of good view to Tallinn city center and cruise ships on the sea. Nice silent place in the middle of Flower Pavillion. There are even food for kids (please ask the waiter).

  • Good food, though pricey.

    A good restaurant , slightly off the beaten track. We walked from the center of town - a nice walk, but do calculate about an hour walking time. Nice view across the Baltic sea, Service was swift (we...

  • Great views and location

    This is a great place – location is amazing – it is overviewing the water and it is located on the hill. Huge terrace, lovely decorated, very comfortable and pleasant. I think I could have spent the...


Omadused
Uudiskiri