Restoran Rataskaevu 16

Rataskaevu tänav 16, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Rataskaevu 16 on muutunud nii tallinlaste kui ka külastajate üheks lemmikkohaks, mille maitsvad road ja soe sõbralik teenindus annab märku, et iga klient on siin oodatud külaline.

Suvel on avatud terrass, kus saab tuulevaikselt einestada ja aega veeta. Kindlasti tasub proovida restoranis küpsetatud leiba. Kuna söögikoht on väga populaarne, tasub kohad reserveerida.

Miks meil normaalset nime ei ole..., sest kõik normaalsed nimed on juba võetud. Kuid see nimi tähendab aga toitu, mis meile maitseb, inimesi, kes meile meeldivad ja ruume, kus meile meeldib viibida.

Tere tulemast!

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Avatud igapäevaselt: 12:00 - 22:00

Omadused
  • WIFI

  • Söök-jook

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ainult jalgsi
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
228corinnas

228corinnas

Food, Service and Atmosphere were perfect

We recommend this place to anyone spending a day in Tallinn. We tried elk for the first time (and beef) but were amazed by the different nuances in the sauces, the purées, and the beautiful...

joni7070

joni7070

Would have been 5/5 experience if didnt have to wait main courses so long.

The food was really tasty, but unfortunately service wasn’t at point. We had to wait way too long after starters, it felt like we were forgotten. Nevertheless, great experience.

vic a

vic a

If this is the best restaurant in Town, it doesn’t say much for Tallinn

Food was nice, but not exceptional. My server was lovely, but she wasn’t a waitress. Unprofessional in fact. Waited too long to be served, despite only one other table. No welcome or acknowledgment...

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil